SEO

Automatyka przemysłowa Podkategoria: Automatyka przemysłowa

1 · 2 · następna strona »
 • Esthetic Dental Clinic »

  Witamy w klinice Esthetic Dental Clinic doktora Łukasza Podlewskiego. W naszych gabinetach stomatologicznych łączymy wyborną jakość usług z sympatycznymi fachowcami w wielu specjalizacjach stomatologicznych. Na rozwój naszej renomy ma wpływ w głównej mierze rozległość usług. U nas będziesz w stanie odnaleźć niezbędną pomoc w ramach implantologii, stomatologii estetycznej, ortodoncji, endodoncji, protetyki, chirurgii, periodontologii, diagnostyki schorzeń, higienizacji i pedodoncji. Zajmiemy się uleczaniem dokuczających zębów, poprawą ich wyglądu, leczeniem kanałowym, montowaniem aparatów dentystycznych, a także wybielaniem uzębienia. Ponad to specjalizujemy się w usługach w zakresie nowoczesnych koron zębów i dopełniania ubytków w jamie ustnej. Jesteśmy po prostu specjalistycznymi przyjaciółmi Twoich zębów.
  Troska o uzębienie i ochrona jamy ustnej to najlepszy prezent jaki możemy sobie dać. Zdrowy i piękny uśmiech to wizytówka każdego człowieka. Powinniśmy przywiązywać uwagę do kondycji naszych zębów od najmłodszych lat i kształtować dobre przyzwyczajenia. Jeśli jednak ból zęba nie pozwala Ci normalnie funkcjonować, zgłoś się do nas. My zdiagnozujemy czynniki dolegliwości w jamie ustnej i wyleczymy najtrudniejsze przypadki. O Twoje zęby zatroszczymy się z pasją.  Zapraszamy do gabinetów w Toruniu
  Gabinet Stomatologiczny Toruń Rubinkowo
  ul Heleny Piskorskiej 15
  87-100 Toruń

  Stomatolog Toruń Cennik
  ul Szosa Chełmińska 16
  87-100 Toruń

  Termin dodania: 31 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Angielski »

  Kurs w szkole językowej ma istotną przewagę nad zwyczajnymi możliwościami nauczania w zwyczajnych szkołach. Przede wszystkim prowadzący są otwarci na sugestie i nie powtarzają ciągle tego samego materiału, jak nauczyciele w szkołach. Kursy zazwyczaj mają o wiele szersze możliwości, jeśli chodzi o nowoczesny sprzęt wspomagający naukę, nie są ograniczane wytycznymi. W dodatku prowadzący mają ułatwiony i stały dostęp do szkoleń, umożliwiających im poznawanie najnowszych metod nauczania wspomagane o nowoczesne technologie. Poza tym, nie jest to kolejna lekcja w szkole, tylko coś dodatkowego, forma spędzenia czasu, przyjemności, wyróżnia się bo nie jest otoczona innymi podobnymi zajęciami. Kurs sięga dalej niż program nauczania i oferuje możliwości szerszego obcowania z językiem. Lekcje na kursach występują maksymalnie 2 razy w tygodniu, co nie obciąża umysłów maluchów i w dodatku nie zabija ich ciekawości. Publiczna placówka nie ma możliwości na spoświęcenie uwagi każdemu dziecku indywidualnie. Nie zależy to od kompetencji, lecz zbyt dużej ilości dzieci przypadającej na jednego nauczyciela. Dodatkowo klasy w szkołach liczą więcej niż kilkanaście osób i nie są one dobierane umiejętnościami. Tworzą mieszankę, w której słabsi uczniowie nie mają możliwości na dogonienie reszty. Tracą oni przez to motywację do nauki i odbija się to na stopniach. Na kursach nikt nie zostaje w tyle i krytyka została zamieniona na o wiele skuteczniejsze motywacje. Dzieci są nagradzane za poprawne odpowiedzi i czują zadowolenie z wysiłku włożonego w naukę. Zachęca je to do dalszych sukcesów i buduje większe ambicje niż u pozostałych rówieśników.
  To oczywiste, że kurs angielskiego dla najmłodszych różni się od tego, dla dorosłych, czy młodzieży. Ważne są tutaj metody nauczania oraz podejście prowadzących. Dzieci wymagają więcej uwagi. Trzeba ich bez przerwy pilnować i nie zanudzać. Wartościowy kurs to ten, który będzie zaopatrzony w najlepszą kadrę nauczycielską, która jest oswojona z najnowszymi technologiami wpierającymi naukę. Taki nauczyciel musi być przyzwyczajony do pracy z najmłodszymi i odbiegająco od normy podchodzić do zajęć. Piorytetem są metody, w których nie ma miejsca na pozostanie w ławkach i bezmyślne rozwiązywanie zadań i zmuszanie do nauki poprzez ponoszenie konsekwencji. Dzieci najbardziej efektywnie przyswajają wiedzę poprzez zabawę. Kurs musi być zaopatrzony w nieskończoną ilość alternatyw prowadzonych lekcji. Istnieje wiele zabaw umożliwiających łatwiejsze przyswajanie słownictwa. Takie gry uczą dzieci przez zabawę, dzięki temu otrzymujemy dużo lepsze rezultaty, niż w ramach nauki w szkołach. Kursy charakteryzują się grupami kilkuosobowymi, gdzie o wiele łatwiej jest poświęcić uwagę na każdym maluchu z osobna. Jest to niezbędne, gdyż wtedy łatwiej jest zauważyć, czy któreś z nich nie potrzebują jednak większej uwagi, niż pozostali.


  MrRabbit ANGIELSKI TORUŃ centrum
  ul. Legionów 22
  2J93+R4 Toruń

  MrRabbit Kursy angielskiego Toruń rubinkowo
  ul. Dziewulskiego 12
  2MHF+75 Toruń

  MrRabbit Angielski Toruń Rubinkowo
  ul. Kosynierów Kościuszkowskich 13
  2MGW+23 Toruń


  MrRabbit Angielski Toruń Stawki Podgórz
  ul. Hallera 102A
  XJV9+WF Toruń

  MrRabbit Angielski Toruń Wrzosy
  ul. Chabrowa 22
  Toruń

  Angielski Toruń Cennik

  Termin dodania: 01 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Lane perfumy »

  Nicolle Perfume to marka, która bazuje na składnikach pochodzących z Francji, dlatego śmiało można powiedzieć, że są to francuskie perfumy lane. Od lat konsekwentnie budujemy pozycję krajowego lidera rynku oferując odpowiedniki perfum oryginalnych. W 2014 roku uruchomiliśmy nasz pierwszy sklep internetowy, gdzie były perfumy na mililitry. Na bazie zdobytego doświadczenia i rozszerzając obszar działania uruchomiliśmy następnie tę rozlewnia perfum Nicolle, konsekwentnie wzbogacając ofertę o nowe produkty czyli francuskie perfumy lane. W sklepie Nicolle oferujemy nie tylko prosty i przejrzysty proces dokonywania zakupu, lecz również pełne bezpieczeństwo wykonywanych transakcji, dlatego zamienniki perfum Nicolle można kupować bez obaw

  Termin dodania: 19 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Invent Farm - zdrowie czerpane z natury »

  Inventfarm oferuje profesjonalne preparaty, płyny i tabletki, które pełnią rolę suplementów diety i pomagają w różnych schorzeniach. Firma świadczy usługi na wysokim poziomie, a firmy farmaceutyczne moga podjąć współpracę, ponieważ firma zajmuje się również produkcją.

  Termin dodania: 29 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Wypożyczalnia odkurzaczy piorących »

  Jesteśmy na rynku od 2012 roku i zajmujemy się wynajem odkurzaczy piorących. Wyróżnia nas to, że zawsze stawiamy na pierwszym miejscu zadowolenie klienta, dlatego nasz sprzęt jest niezawodny, środki czyszczące są najlepszej jakości, a ceny adekwatne do oferowanych usług. Kilku letnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie najlepszej oferty na rynku.

  Termin dodania: 29 12 2019 · szczegóły wpisu »
 • Tolpa.pl »

  Torf Corporation istnieje na rynku od 1989 roku. W skład tego koncernu wchodzi między innymi marka kosmetyków Tołpa, która opatentowała unikalny ekstrakt torfowy będący aktualnie bazą dla produkowanych przez Tołpę produktów. Sama nazwa marki pochodzi od nazwiska polskiego profesora biologii i znanego botanika Stanisława Tołpy, który to właśnie opracował preparat torfowy. Zapraszamy serdecznie na stronę Tolpa. pl!

  Termin dodania: 09 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Modna odzież damska »

  Siezz to portal modowy, w którym znajdziesz tysiące produktów z różnych sklepów internetowych, poznasz trendy i najbardziej rozchwytywane kolekcje tego roku, od setek popularnych marek i znanych projektantów. Wszystko w jednym miejscu! Pamiętasz czasy jak założenie czapki stanowiło przedmiot Twojej kłótni z mamą? Kiedy uświadomiłaś sobie, że jednak się myliłaś, a ciepłe nakrycie głowy, grube szaliki, czy rękawiczki nie tylko zapobiegną jesienno-zimowym przeziębieniom, ale i stanowią dopełnienie całej stylizacji? Poznaj najmodniejsze akcesoria zimowe i sprawdź na co postawić w tym roku! Czapka - podstawowy element zimowej garderoby Podstawowym dodatkiem mroźnej pory roku jest czapka. W tym sezonie wybierz klasyczną beanie – proste fasony dostępne są w tak wielu odsłonach, że na pewno znajdziesz coś dla siebie lub czapkę z pomponem. Ta druga świetnie sprawdzi się zarówno w połączeniu z puchówką – stworzysz luźny, niewymuszony look, jak i z płaszczem. Długi wełniany płaszcz, jeansy, botki na wysokim obcasie i czapka z pomponem to strzał w dziesiątkę!

  Termin dodania: 10 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Tanie projekty domów uarchitekta.pl »

  Jeśli szukacie doskonały projekt swojego lokalu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą architektoniczną. Poprzez to, że posiadamy rozległą wiedzę a dodatkowo przyszłościowe postępowanie w wielu sprawach cieszymy się dużym zainteresowaniem ze strony nabywców nie tylko z zajmowanego przez nas miejsca, lecz także wśród tych dalej położonych. Zapraszamy do oglądnięcia naszej strony w sieci uarchitekta. pl, tam szczegółowo możecie zapoznać się z udzielanymi przez nas usługami. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych tak więc w każdej sytuacji dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, którzy dostają od nas nowoczesne oraz klasyczne projekty domów. Wystarczy jedynie, iż opowiecie naszym specjalistom o swoich wymaganiach a my rozpoczniemy tworzenie projektu. Projekt ma możliwość być kilkakrotnie modyfikowany, w momencie gdy coś Wam się w tej wersji nie będzie podobało. Zachęcamy Was do przejrzenia wszystkich projektów znajdujących się na naszej stronie, dzięki czemu uda Tobie się odnaleźć bardzo dobrą inspirację dla siebie. Jeżeli nie, to nic. Stworzymy wspólnie projekt Waszego wspaniałego lokalu mieszkalnego

  Termin dodania: 14 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Kątowniki Magnetyczne »

  Nasza firma specjalizuje się w dostarczaniu wysokojakościowych magnesów. Naszymi klientami są między innymi różnego rodzaju placówki naukowe oraz uczelnie poszukujące magnesów o określonych właściwościach do badań i eksperymentów naukowych. Innym rodzajem klientów są firmy i zakłady przemysłowe, które najczęściej poszukują dostawcy magnesów, który zapewni produkt zrobiony według indywidualnych potrzeb danego klienta, spełniający wysokie wymagania jakościowe. Ostatnim rodzajem klientów, są odbiorcy indywidualni.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyroby Silikonowe »

  Przedsiębiorstwo, które rozwijamy już od bardzo wielu zawsze stara rozwijać się i korzystać z najnowocześniejszych technologii i półproduktów. Aby zadbać o jak najwyższą jakość naszych produktów i obsługi klienta wprowadziliśmy standardy zarządzania zgodne z normami ISO, obecnie też jesteśmy objęci programami unijnymi, dzięki której chcemy rozwijać nasze usługi i wprowadzać nowe innowacyjne produkty. Już teraz zaufały nam firmy z wielu branż, w których przede wszystkim liczy się jakość produktów, takich jak branża medyczna czy przemysł kolejowy.

  Termin dodania: 23 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Przemysłowe zmiękczacze wody - zmiękczacz PWS Industrial Single 70 - PROWATER Uzdatnianie wody »

  Jednokolumnowy zmiękczacz wody do profesjonalnych zastosowań w przemysłowych systemach wodociągowych. Usuwanie kamienia z instalacji wodnej w przemyśle. PWS Industrial - zmiękczacze wody dla przemysłu najwyższej jakości. Więcej informacji o zmiękczaniu wody ?

  Termin dodania: 25 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Olej do pneumatyki »

  Oferujemy mineralny i syntetyczny olej do pneumatyki. Olej do pneumatyki: pomp próżniowych, siłowników, zaworów czy sprężarek. Olej do sprężarek powietrza schładzający układ. Olej do sprężarek chroniący sprężarkę przed nadmierną eksploatacją. Olej do sprężarek z dokładną specyfikacją fizykochemiczną. Olej do sprężarek tylko dobrej marki.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Transport z Azji »

  Istnieje dużo przedsiębiorstw, jakie muszą się zgodzić na to,żeby można było podjąć magazynowanie towarów. W rzeczy samej praktycznie niejedna firma, która na dzień dzisiejszy prowadzi sprzedaż określonych produktów, jakie bywają produktami materialnymi powinna sobie zdawać z tego dokładnie sprawę. Poza tym należy podkreślić to, że bynajmniej magazynowanie w tych czasach wcale nie zaliczane jest do jakichś tanich czynności. Najczęściej bynajmniej oczywiste staje się że dana spółka powinna się liczyć z tym, że każdego roku będzie ona musiała przeznaczyć naprawdę wiele gotówki na to,żeby magazynowanie mogło być ciągle kontynuowane. Bynajmniej tak dziać się musi głównie z takiej prostej przyczyny, że warto po prostu znaleźć miejsce, w jakimwszystkie towary, jakie mamy do sprzedania będą mogły być stosownie przechowywane. Każdy, kto ma swój własny salon dziś zdaje sobie przecież sprawę z tego, że na dzień dzisiejszy posiadanie magazynu będzie czymś, bez czego dużo osób nie będzie w stanie praktycznie ogólnie dać sobie radę. Nic, więc dziwnego w tym, że ludzie, jacy mają swoje własne sklepy zdecydowani są na to,żeby wynajmować samemu sobie określone pomieszczenie, jakie będzie magazynem. Oczywiście sklepy, jakie zalicza się do jakichś większych filii nie mają z tym zupełnie nigdy poważniejszego problemu, gdyż bardzo często oczywiste staje się po prostu, że wybrane towary bywają sprowadzane z wybranego miejsca na zamówienie. Nie ma, więc absolutnie nigdy problemu z tym by otrzymać dany wyrób praktycznie na następny dzień od dnia, w jakim został on zamówiony. Tak może dziać się jednak jedynie i jedynie w przypadku większych sklepów. W przypadku tych mniejszych ludzie będą musieli się liczyć z tym, że bynajmniej warto będzie wynajmować swój własny magazyn.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Agregat Prądotwórczy »

  Celem naszej spółki akcyjnej jest zapewnienie naszym klientom absolutnej pewności zasilania niezależnie od dnia, pory i godziny. Cel ten realizujemy poprzez sprzedaż i serwis urządzeń do utrzymywania zasilania, takich jak zasilacze UPS i agregaty prądotwórcze. W tego typu działalności najważniejsza jest jednak pewność niezawodności sprzętu, o którą my dbamy poprzez krajową sieć serwisantów dbających o utrzymywanie naszych urządzeń w pełnej gotowości do działania przez dwadzieścia cztery godziny na dobę.

  Termin dodania: 07 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Spawarki Tig »

  Wielu mężczyzn lubi mieć w swoim mieszkaniu urządzenia pomocne do zadań powiązanych z naprawami i remontami. Z tego też powodu, jeśli zobaczą ich jakieś narzędzie, bez zastanowienia chcą podobny mieć. Jeżeli urządzeniami takimi będą chociażby spawarki inwertorowe, wówczas trzeba znaleźć sklep, w którym coś podobnego można kupić. Na początku jednak powinno się poczytać dokładne informacje w temacie tych urządzeń, a później zapytać się o poradę kogoś, kto będzie wiedział, czy spawarki inwertorowe to polecane elementy wyposażenia, czy też jednak w naszym przypadku niekoniecznie mieć będą zastosowanie praktyczne. Jeżeli chce się dostać takie wskazówki można udać się do sklepu z narzędziami, w którym sprzedawane są takie same urządzenia albo skorzystać z pomocy internetu. Tam na pewno na jakimś forum, użytkownicy wymieniają się opiniami w temacie tego, co potrafią spawarki inwertorowe i czy warto je kupować. Jeśli już dojdziemy do wniosku, że będzie to urządzenie, które powinniśmy się wyposażyć, pozostaje jedynie wybrać profesjonalny salon sprzedaży, porównać ceny poszczególnych modeli i kupić najbardziej odpowiedni dla nas.

  Termin dodania: 08 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Plastyfikaty »

  Nie trudno zauważyć, że w życiu dosłownie wszystko musi być dobrze poukładane i posiada określoną nazwę. Tak samo dzieje się w sytuacji dowolnego tworzywa, którym ludzkość się posługuje i jakiego to używa do określonego stylu zadań i obowiązków. Nazywanie określonych rzeczy pozwala swobodniej funkcjonować i swobodniej zachowywać się na przykład w samoobsługowym sklepie, kiedy to chce się kupić dany produkt, a nie wie się, na której półce się on wylęguje. Niektóre nazwy rzeczy nie są zbyt popularne i nie bardzo ograne, tak jak na przykład blistry. W tym czasie najprawdopodobniej duża część czytelników stawia sobie pytanie: co to przecież jest? W rzeczywistości jest to coś, z czym każdy człowiek posiada do czynienia wiele razy, a zwłaszcza przy zakupie określonych rzeczy. Oczywiste jest, urządzenia elektryczne i gadżety żądają określonej baterii, która dołoży potrzebnej ilości energii i pozwoli na normalne służenie określonego sprzętu. Jeśli mowa rozchodzi się o zwykłe baterie, takie jak potoczne "paluszki", to przy ich zakupie bierze się je w danym opakowaniu. Z jednej odsłony jest to na przykład sztywna strona, a z drugiej formowany, plastikowy materiał, który zabezpiecza przedmioty przed przemieszczaniem się. To są wreszcie opisane wcześniej blistry, czyli mówiąc zwyczajnie styl opakowań, z których użytkuje sporo osobników. Zakłady produkcyjne swoje produkty wsadzają również do takiego rodzaju osłon, gdyż są niedrogie, a mimo to skuteczne. Mimo to blistry nie są tak spopularyzowane, jak ekologiczne, sztywne pudełka.

  Termin dodania: 06 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Producent ekranów akustycznych »

  Co może oznaczać tajemnicza nazwa: polwinit izolacyjny? Jest to jedna z dwóch postaci chlorku winylu stosowanego w różnych gałęziach gospodarki, podczas gdy drugą jest polwiplast. Zapewne zdecydowanej większości czytelników tego artykułu niewiele wyjaśnia taka definicja. Dodajmy więc, że polwinity izolacyjne są grupą surowców, którą wykorzystuje się przy produkcji kabli i innego typu przewodów. Nie są to jednak zwyczajne kable i przewody. Polwity izolacyjne mają specyficzne cechy, takie jak wysoka odporność na skrajne temperatury czy promieniowanie UV. Jest to jednak, przede wszystkim, doskonały izolator, ponieważ świetnie zabezpiecza przed wieloma czynnikami zewnętrznymi. Polwity izolacyjne składają się głownie z polimeru, jakim jest, wspomniany już, chlorek winylu. Wytwarza się go w sztucznym procesie chemicznym (polimeryzacja monomeru, jakim jest ów chlorek winylu, który przeistacza się wówczas w polimer). Stosuje się go nie tylko jako izolację kabli i przewodów. Ma również wiele innych zastosowań. Wytwarza się z niego chociażby wykładziny podłogowe. Używany jest również w budownictwie ? korzysta się z niego przy tworzeniu listem wykończeniowych i w innych celach. Jest także przydatny w medycynie. Współcześnie wytwarza się z niego tak ważne akcesoria medyczne, jak: sondy, dreny, strzykawki czy cewniki. Również igielit często konstruowany jest przy jego udziale. To tylko niektóre zastosowania tej substancji. Aż dziw bierze, jak bardzo jest ona uniwersalna i przydatna w wielu dziedzinach gospodarki.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Króciec M64x4 »

  Przedsiębiorstwo Fantom od 2006 roku obsługuje klientów z kraju i zagranicy, dostarczając wysokiej jakości produkty. Realizuje projekty dostosowane do indywidualnych potrzeb odbiorców, zapewniając precyzyjne elementy mechaniczne. Przedmiotem jej głównej działalności jest obróbka stali kwasoodpornej, nierdzewnej i zwykłej. Wśród dostępnych produktów znajduje się króciec pomiarowy m64x4, a na stronie internetowej przedstawiono wskazówki odnośnie szczegółów ich montażu.

  Termin dodania: 27 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pasy Klinowe »

  Firma Agro-hurt została założona w 1948 roku i jest to rodzinny interes prowadzony przez tak długi okres. Zajmują się sprzedażą wszelakich wyrobów technicznych oraz gumowych. Posiadają największą w państwie ofertę pasków klinowych, co podnosi ich wartość. Siedziba firmy znajduje się w Warszawie na ulicy Łopuszańskiej 36. Współpraca nawiązywana jest jedynie z naprawdę renomowanymi firmami, które reprezentują bardzo wysoki poziom swoich materiałów oraz wszelakich produktów związanych z działalnością spółki.

  Termin dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Druty Spawalnicze »

  Air Liquide Welding jest światową marką, natomiast w Polsce istnieje od 1997 roku. Swoją działalność skupia na produkcji i sprzedaży szerokiej oferty spawalniczych wyrobów takich jak na przykład: robotyzacja, automatyzacja spawania, czy też indywidualne projekty inżynieryjne również oraz wiele innych. Swoją siedzibę w Polsce posiada w Katowicach na ulicy Porcelanowej 10 w województwie śląskim. Jest to bardzo specyficzna marka, ale jakże potrzebna zapewne dla wszystkich zainteresowanych tym tematem.

  Termin dodania: 05 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wózki Magazynowe Wielkopolskie »

  Jeżeli planujesz zagospodarować przestrzeń magazynową w jak najbardziej efektywny sposób, nasza firma chętnie wyręczy Cię w tej kwestii. Dla swoich klientów przygotowujemy kompleksowe projekty związane z optymalizacją przestrzeni. Po pierwsze zadbamy o jak najlepsze rozlokowanie regałów, po drugie dostarczymy pełne wyposażenie magazynu, od regałów poprzez urządzenia do transportu jak i urządzenia służące do ochrony przechowywanych produktów i ładunków. Jeżeli coś się zepsuje, lub zniszczy pomożemy poprzez dokonanie niezbędnych napraw.

  Termin dodania: 06 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Hydraulika Siłowa »

  Bogata oferta produkowanych elementów hydrauliczno-rolniczych oraz wysoka jakość i fachowość proponowanych usług powoduje, że firma Hydraulika Siłowa z Sokółki jest liderem wśród firm tej samej branży. Jej wysoki poziom i najwyższą jakość potwierdza posiadanie certyfikatu zgodności, który jest istotnym narzędziem wykorzystywanym w europejskim systemie zapewnienia bezpieczeństwa urządzeń technicznych. Działalność firmy z certyfikatem zgodności i profesjonalnym podejściem do potencjalnego klienta świadczy o jej wysokim poziomie i dużym profesjonalizmie.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Serwonapędy »

  Od ponad dziesięciu lat Stoeber świadczy usługi techniczne z zakresu doboru techniki napędowej i serwonapędowej. Znaleźć mozna u nas takie produkty jak falowniki, wariatory, listwy zębate, prowadnice liniowe oraz różnego rodzaju aplikacje falownikowe. Precyzyjna technika napędowa to nasza specjalność, dlatego też zadbaliśmy o to, aby na naszej witrynie internetowej mogli się Państwo dokładnie zapoznać z opisami setek naszych produktów. Zamieściliśmy na niej też odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania, foldery, przydatne programy oraz dodatkowo informacje o prowadzonych przez nas szkoleniach. Pracownicy naszej firmy oferują kompletne rozwiązania napędowe pod konkretne aplikacje klientów.

  Termin dodania: 28 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortlinghaus »

  Firma MultiMasz jest jedynym dystrybutorem na Polskę sprzęgieł i hamulców producentów TELCOMEC i PSP Pohony. Jej oferta jest odpowiedzią na wzrost zapotrzebowania na części do obrabiarek (np. osłon), które sprostałyby wymaganiom klienta w kwestii solidności, kosztów oraz czasu dowozu. Inne oferowane firmy to Ortlinghaus, Fumo, Heid, Stromag. Kompetentni doradcy mogą pomóc wybrać odpowiedni artykuł: nr tel. 62 79 15 100.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • All4sale.eu - Powlekarka, Powlekarka ISOTEX »

  Powlekarka tworzyw sztucznych firmy ISOTEX bez wątpienia zrewolucjonizowała produkcję materiałów plandekowych. Jest to urządzenie niezwykle praktyczne i precyzyjne. Powlekarka posiada pięć piecy służących do wysuszania materiałów. Ponadto każdy z pieców dzieli się na sekcje, a te z kolei składają się z 14 grzałek. Powlekarka PCV sama dostosowuje zaprogramowaną wcześniej grubość powłoki z tworzywa sztucznego równomiernie ją rozprowadzając na tkaninie, a następnie dokładnie suszy materiał w piecach.

  Termin dodania: 17 09 2012 · szczegóły wpisu »
 • Odzież dla gastronomii »

  Zazwyczaj człowiek ma określone prawa, którymi może się bronić w różnego rodzaju sytuacjach, w jakich toowe rzeczy mogą byćnad wyraz przydatne.niemniej człowiek posiada też przeróżne obowiązki, jakich musi się trzymać. w przypadku maluchy będzie to obowiązek chodzenia do szkoły i kształcenia się aż do ukończenia osiemnastu lat, kiedy to można o własnym życiu decydować samemu. Tak teżbędzie w pracy. Zatrudniając się do jakiegoś zakładu należy robić to, co szef każe, bez względu na to, czy będzie potrzebna odzież robocza, oraz nie.jak i wiadomo, ten rodzaj ubrań jest bardzo przydatny w przypadku działalności przykładowo mechanicznych, jakie to wykonują przeróżne prace związane z samochodami. Pracownicy cały czas narażeni bywają na poważne zabrudzenia i kurz, poprzez co ciężko byłoby chodzić do pracy w wytwornym garniturze. Należy nosić odzież roboczą, która niebędzie wykonywana tak,by wspaniale wyglądała, lecz tak,by chroniła człowieka przed ważniejszymi zabrudzeniami i przed różnymi ranami.bywają zrobione z trwałego i mocnego materiału, w ten sposób poradzą sobie wręcz przy najcięższych zadaniach. Odzież robocza powinna być zagwarantowana poprzez pracodawcę w czasie, kiedyjedynie wykonuje się własną pracę w ustaleniach niekorzystnych, jakie mogą nawet wpłynąć źle na stan zdrowia. Tak bywa chociażby w przypadku górników, którzy pracują w kurzu ibywają stale narażeni na chorobę, jakąbędzie pylica. A zatem zatrudniając się do wspomnianego rodzaju pracy warto upomnieć się szefa o to,by zadbał o przedmiot, jakimbędzie odzież robocza.

  Termin dodania: 13 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Noże maszynowe »

  Firma Limes w swojej ofercie proponuje między innymi regenerację opraw. Z naszej strony możemy Państwu zaproponować kompetentną wiedzę naszych pracowników. Wynika to z naszej wieloletniej działalności z zakresu produkcji noży przemysłowych. Nasza firma jest jednym z czołowych producentów noży maszynowych, które są wykorzystywane w procesie produkcji paliw alternetywnych oraz do recyklingu maszyn poniekąd wszystkich firm znajdujących się na rynku, między innymi takich jak Gross.

  Termin dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Pneumo - Instal - Sprężarki, Pneumatyka, Wyposażenie warsztatów, Serwisów, Narzędzia ręczne i pneumatyczne »

  Pneumo - Instal - Sklep Pneumatyka - wszystko czego potrzebujesz: narzędzia pneumatyczne, sprężarki, filtry i reduktory sprężonego powietrza, osuszacze. Szybka wysyłka i konkurencyjne ceny.
  Sprężarki, Pneumatyka, Profesjonalne Narzędzia, Wyposażenie serwisów i warsztatów, internetowy sklep z narzędziami - narzędzia pneumatyczne, ręczne, elektronarzędzia, sprężarki tłokowe i śrubowe, spawarki, podnośniki

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
1 · 2 · następna strona »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Automatyka przemysłowa

Automatyka przemysłowa - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie