SEO

Strony związane z hasłem 'wróżka':

 • Szeptucha »

  Magia była moim życiem od najmłodszych lat. Doświadczenie z tej branży nabyłam od mojej babki, która jest popularną wróżką na Ukrainie. W młodym wieku wraz z babką przyjechałam do Polski. Dzisiaj pragnę pomagać strapionym polakom, posiadam naprawdę sporo umiejętności. Potrafię zobaczyć przyszłość na bazie wróżby z kart tarota , a także wykonuje dużo rytuałów magicznych, jednym z nich jest popularny rytuał miłosny. Nie jestem oszustką jakich wiele w Internecie, ja naprawdę poręczam jakość moich wróżb, w razie braku efektów wróżb, gotowa jestem oddać pieniądze. Wszystko to zapewnia o mojej uczciwości oraz fachowości.

  Termin dodania: 14 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Horoskop Miłosny »

  Dopasowanie partnerskie - Tutaj miłosna wróżka sprawdzi czy do siebie pasujecie! Kalkulator miłosny naszej wróżki sprawdzi Wasze dopasowanie partnerskie, licznik uczuć. Wróżby miłosne dla każdego oraz dopasowanie Partnerów.

  Termin dodania: 29 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka »

  Jestem wróżką, tytułuję się Laura Mei. Zajmuje się numerologią i astrologią. Z wykorzystaniem astrologii i numerologii poznałam siebie i uporządkowałam swoje wnętrze,co pozwoliło mi na całkowicie inne odbieranie siebie, ludzi i świata. Zajmuje się Numerologią, wykonuje portret numerologiczny, prognozuje z numerologii, analizuję wkład liczb na życie i jak to spożytkować, wykonuję horoskop astrologiczny oraz prognozowanie astrologiczne. Każdy z nas ma swój indywidualny plan wpisany w los, który realizujemy poprzez nasze cechy charakteru. Od ponad 15 lat zajmuję się zawodowo przynoszeniem pomocy. Pomagam ludziom naprostować ich życie.

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki Online »

  Portal ezoteryczny obsługiwany przez ekspertów. Na stronie znajdziesz wiele popularnych wróżb, jak wróżby andrzejkowe, wróżby sylwestrowe. Wróżby, postawione przez wróżki opierają się na kartach tarota, kartach klasycznych, runach czy metodach ezoterycznych, które pomogą odnaleźć Ci prawdziwą miłość oraz poradzą, którą z dróg życiowych iść.

  Termin dodania: 31 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • TAROT, HOROSKOPY, ASTROLOGIA - KATARZYNA WOLNY-SOBIECKA »

  Strona wróżki, tarocistki i astrologa Katarzyny Wolny-Sobieckiej. Zajmuję się tymi dziedzinami od wielu lat, mam duże doświadczenie w doradztwie życiowym. Na stronie zamieszczam horoskop tygodniowy, artykuły na temat wróżenia, astrologii, numerologii.

  Termin dodania: 05 07 2012 · szczegóły wpisu »
 • Wróżki »

  czary jest nieodłącznym elementem ludzkiego istnienia. Jeśli pragniemy poznać naszą przyszłość, warto zaciekawić się dostępnymi sposobami. Wśród z nich znajduje się oczywiście tarot, wróżby oraz zaklęcia, które mogą odmienić całe nasze życie. Wielu ludzi odmienia swój los poprzez głębsze poznanie tajników magii, co umożliwiają profesjonalne wróżki, które można spotkać na naszej serwisie.

  Termin dodania: 11 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżka - wróżby »

  Jestem wróżką, nazywam się Luulu Mafis. Zajmuje się numerologią i astrologią. Przy użyciu astrologii i numerologii poznałam siebie i uporządkowałam swoje wnętrze,co umożliwiło mi na całkiem inne odczucie siebie, ludzi i świata. Zajmuje się Numerologią, praktykuje portret numerologiczny, antycypuje z numerologii, oceniam wkład liczb na istnienie ludzkie i jak to spożytkować, przeprowadzam horoskop astrologiczny oraz prognozowanie astrologiczne. Każdy z nas ma swój indywidualny program wpisany w los, który dopełniamy poprzez nasze cechy charakteru. Od ponad 15 lat zajmuję się profesjonalnie przynoszeniem pomocy. Pomagam ludziom uporządkować ich życie.

  Termin dodania: 03 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Horoskopy i tarot »

  Serwis antyHoroskop. pl zajmuje się tamatyką horoskopów i również wróżb. Przeznaczony jest dla osób, które poszukują rozsupłań swoich problemów w astrologii, u wróżki, w tarocie, w numerologii, w gwiazdach i pokrewnych. Problem wróżb jest bardzo złożony w następstwie tego przeznaczono tej problematyce niemało miejsca, aby wydatnie zademonstrować zagrożenia stosowania takich źródeł pomocy. Serwis tematyczny zdradza manipulacje jakim ulegają petenci numerologów, wróżek, astrologów i innych szarlatanów. Każdy użytkownik strony pozna mechanizmy przebadane nukowo, którym wyjątkowo łatwo ulega człowiek. W serwisie wyniki wielu dociekań i testow naukowych, odpowiadających na pytania niewygodne dla wróżbitów.

  Termin dodania: 26 01 2016 · szczegóły wpisu »
 • Wróżby - Magda Antares »

  Nazwywam sie Magda. Zapraszam wszystkich serdecznie w podróż poprzez sfery ciała, umysłu i duszy. Wszędzie na świecie żyje duża rzesza kibiców wiedzy tajemnej, ezoterycznej. Moja strona może pomóc być cały czas na bieżąco, w temacie, jakim są wszelkie informacje. Możemy tutaj poznać ciekawostki na temat ezoteryki oraz o tym dlaczego należy postawić na rozwój duchowy. Estetyczna szata graficzna sprawia, że z witryny www.antares-magda.pl korzysta się bardzo miło. Zapraszamy na nasze strony, do częstych a nawet codziennych wizyt - będzie to dla nas największa radość z naszej ciężkiej pracy.

  Termin dodania: 25 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wróżenie z kart tarota »

  Witam serdecznie na mojej stronie.
  Mam na imię Agnieszka. Jestem tarocistką, jasnowidzem.
  Od dziecka przyglądałam się jak moja babcia wróżyła członkom rodziny, przyjaciołom, znajomym.
  Była w tym naprawdę dobra, pomogła wielu osobom.
  Już kiedy byłam w szkole podstawowej koleżanki prosiły mnie abym stawiała im tarota. Wróżyłam także w czasach licealnych, na studiach.
  Kiedyś uważałam moją niezawodną intuicję za przekleństwo- często bałam się swych myśli, a także tego, że potrafię przewidzieć złe wydarzenia! Z czasem jednak dostrzegłam, że dzięki niej mogę wiele ofiarować innym.
  Dziś mam 27 lat i wróżę nadal. Dlaczego? Ano dlatego, że bardzo chcę pomagać osobom, które zmagają się z wieloma problemami. Tarot niejednokrotnie kieruje nas na właściwą drogę, podpowiada, doradza, daje odpowiedź na dręczące nas pytania.
  Do tej pory wróżyłam w domu, po wcześniejszym telefonicznym umówieniu spotkania. Jednak coraz więcej osób nakłaniało mnie abym prowadziła, , tę działalność? drogą internetową.
  Dlatego, już od teraz możecie poprzez E- mail czy SMS zwracać się do mnie o postawianie tarota.
  Ponadto na stronie znajduje się bardzo wiele ciekawostek. Możecie dowiedzieć się wiele o znaczeniu swego imienia, o Waszych znakach zodiaku, o wpływie numerologii, a także gwiazd i planet na nasze życie.

  Termin dodania: 28 10 2011 · szczegóły wpisu »