SEO

Strony związane z hasłem 'tłumaczenia':

 • Niemiecki tłumacz »

  Witrynainternetowa centrum tłumaczeń, które proponuje wszystkim klientom różnego typu przekłady z niemieckiego, to w obecnych czasach zaiste znakomite przedsięwzięcie. Dzięki takiej stronie o danym przedsiębiorstwie będzie mogła dowiedzieć się niezliczona liczba osób, a co jest z tym ściśle powiązane, najpewniej zwiększą się dochody. Centrum tłumaczeń ma w swojej ofercie sporą gamę przekładów. Zaczynając od tych najzwyklejszych, potrzebnych często na lekcje, przez te już bardziej skomplikowane jak tłumaczenia umów, aż po te najcięższe czyli przekłady specjalistyczne, do których zaliczyć można tłumaczenia prawnicze. Co więcej centrum tłumaczeń sporządza również przekłady przez internet. Wykształcona kadra zapewne zagwarantuje najlepszą jakość sporządzonego przekładu.

  Termin dodania: 22 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia angielski »

  W ostatnich kilku latach z coraz większym natężeniem ludzie wpisują w wyszukiwarkach: " tłumaczenia angielski". Jest tak gdyż znajomość zagranicznych języków jest coraz mocniej potrzebna. Uczniowie poszukują przez internet osób, którzy potrafiliby wspaniale poradzić sobie z artykułami w nie naszym języki. Wiedząc, że angielski jest nam nie straszny, postanowiliśmy zrobić witrynę internetową oferującą tanie tłumaczenia. W ów sposób za naprawdę niewielką cenę możecie mieć idealnie przetłumaczony artykuł. Co najważniejsze nie unikamy tłumaczeń ciężkich artykułów, w kolekcji posiadamy kilkanaście przetłumaczonych artykułów medycznych. Jestem zdania, iż jeśli nam zaufacie nie pożałujecie tej decyzji.

  Termin dodania: 21 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenie »

  W branży jaką są tłumaczenia, niezwykle istotne jest zachowanie wyjątkowej poufności w zakresie tworzonych tłumaczeń. Korzystając z usług biura Supertlumacz.pl, każdy Klient ma pewność, że powyższa zasada będzie obowiązywała w każdego rodzaju tłumaczeniu, a wszystkie podane dane są szczególnie zabezpieczone. Każdy tłumacz pracujący w biurze Supertlumacz.pl zobligowany jest do przestrzegania pełnej tajemnicy w związku z wykonywanymi tłumaczeniami. Ponad to biuro tłumaczeniowe Supertlumacz.pl uczestniczy w programie Rzetelna Firma KRD. Wpłynęła na to spora liczba posiadanych pozytywnych opini, jakie biuro otrzymało od Klientów prywatnych jak też klientów biznesowych z różnorakich branż. Oprócz stosownych certyfikatów jak i referencji, biuro tłumaczeń Supertlumacz.pl dysponuje także nowoczesnym systemem informatycznym, dzięki któremu wszystkie informacje przesyłane droga internetową są zabezpieczone.

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Libra - korekta językowa, redakcja, tłumaczenia angielski »

  Mowa to podstawowe narzędzie porozumiewania się, dlatego tak ważna jest poprawność języka, którym posługujemy się. Libra oferuje pomoc w tym zakresie - gwarantujemy profesjonalną i rzetelną korektę i redakcję tekstu. Twój tekst stanie się bezbłędny pod względem ortograficznym, interpunkcyjnym, fleksyjnym ni składniowym. Zostanie również opracowany pod względem stylistycznymi i logicznym. Zajmujemy się również pisaniem konkretnych tekstów na zlecenie. Jeśli potrzebujesz tekstu bezbłędnego, przejrzystego i niepowtarzalnego, skontaktuj się z nami. Tworzymy teksty urzędowe, naukowe, użytkowe, reklamowe i inne. nJako jedyni na rynku zajmujemy się również tłumaczeniami nz j. angielskiego, dokonując przy tym korekty i redakcji w tym języku. nPisanie, korekta, redakcja i tłumaczenie:nwszelkie prace naukowenartykułynmateriały reklamowenulotkinfolderynCVnlisty motywacyjnenumowynofertynstrony internetowenbloginpisma firmoweninnenGwarantujemy:npoufność dokumentównelastyczne terminndostosowanie do potrzeb klientanrzetelność i odpowiedzialnośćnLibra - Twoje słowo ma znaczenie

  Termin dodania: 05 07 2014 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Wrocław »

  Zapraszamy na stronę wrocławskiej agencji tłumaczeń LEKTOR. Na rynku tłumaczeń działamy już od 1990 roku a o naszych sukcesach świadczą liczne listy polecające wystawione przez naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się tłumaczenia ustne, pisemne a także tłumaczenia przysięgłe z wielu języków. Nasi tłumacze to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy potrafią sobie poradzić z nawet najbardziej wymagającym tekstem, a także tłumaczeniem ustnym. Zajmujemy się obsługą tłumaczeń zarówno dla firm jak i dla osób prywatnych. Szczegółowa ofertę naszego biura tłumaczeń znajdą Państwo na stronie.

  Termin dodania: 16 10 2013 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia z angielskiego »

  Język angielski jest najbardziej znanym językiem świata. To język urzędowy w blisko 50 państwach wszystkich kontynentów. Wraz z rozwojem gospodarczym, turystycznym, coraz większą ilością międzynarodowych transakcji i wyjazdów biznesowych, rośnie popyt na profesjonalne tłumaczenia tekstów użytkowych, badawczych, dokumentów, literatury. Najlepsi tłumacze wchodzący w skład internetowego Biura Tłumaczeń Ekipresowych Supertłumacz stawiają nade wszystko nad precyzję lingwistyczną i najwyższą jakość treściową. Prześlij tekst do darmowej wyceny emailem lub formularzem i zdecyduj się na jedną z metod płatności. Firmom i przedsiębiorstwom przesyłane są faktury VAT.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski »

  Wioletta Budynek ? tłumacz j rosyjskiego zdobyła tytuł magistra na kierunku filologii rosyjskiej UW, również skończyła studia podyplomowe i uzyskała mnóstwo dyplomów. Dzięki temu oferta firmy jest wielka i zaadaptowana indywidualnie pod klienta. Specjalista tłumaczy z rosyjskiego na polski lub odwrotnie. Wszelkie potrzebne informacje możemy odszukać w sieci na stronie internetowej: dictum-tlumaczenia.pl lub telefonicznie pod numerem: 501-358-320.

  Termin dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń »

  Pomimo, że siedziba biura tłumaczeń Liwo jest w Katowicach, można się z nami skontaktować telefonicznie lub poprzez Internet. Z pewnością uzyskają Państwo odpowiedź na wszystkie zadane przez Państwa wątpliwości. Całkowitą poprawność tłumaczonych tekstów w firmie Liwo zapewnia stały kontakt ze specjalistami. Naszą ofertę wyróżnia zasobność języków, w których wykonujemy tłumaczenia, jak też wysokie standardy obsługi klientów.

  Termin dodania: 30 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemiecki Wrocław »

  Tłumacz przysięgły języka niemieckiego, wpisany na listę Tłumaczy Przysięgłych Ministerstwa Sprawiedliwości pod numerem TP/1133/05.

  Członek Polskiego Towarzystwa Tłumaczy Przysięgłych i Specjalistycznych TEPIS.

  11-letnie doświadczenie,, tłumaczenia wykonane na rzecz rozmaitych firm, osób prywatnych i instytucji.

  Wysoka jakość, najwyższą poufność oraz terminowość wykonywanych usług

  Termin dodania: 03 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego Zielona Góra »

  LinguaSERV firma zlokalizowane w Zielonej Górze. Świadczymy różne usługi, takie jak tłumaczenie dokumentów, czy też szkolenia językowe języka niemieckiego. Firma posiada wiele zaświadczeń uprawniających nas do prowadzenia szkoleń i tłumaczeń specjalistycznych, przede wszystkim w dziedzinie prawa i biznesu. Prowadzimy tłumaczenia pisemne oraz ustne. Współpracowaliśmy z wieloma instytucjami i firmami krajowymi, jak również zagranicznymi. Znajdą państwo w naszej ofercie kursy językowe o zróżnicowanym stopniu zaawansowania, o tematyce ogólnej lub biznesowej. Proponujemy również szkolenia wakacyjne oraz nastawione na przygotowanie do matury. Proponujemy też kursy indywidualne, a dla przedsiębiorców dostosowane do potrzeb zleceniodawcy.

  Termin dodania: 19 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biuro tłumaczeń, tłumacz w Przemyślu »

  Sprzedajemy podręczniki, takich wydawnictw, jak Longman, Oxford University Press, Cambridge University Press, Macmillan, Express Publishing, LektorKlett, Hueber, Langenscheidt, PWN, Wiedza Powszechna, WsiP, Wagros, Kanion. Wszystko w przystępnych cenach. Zapraszamy także do naszego biura tłumaczeń.

  Termin dodania: 12 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz niemieckiego »

  Pośród wielu biur tłumaczeń w Częstochowie, nie jest łatwo wyszukać te najbardziej odpowiednie, które nas usatysfakcjonują nie tylko pod względem cenowym ale również szybkością zrealizowania zlecenia. Dlatego zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej Biurotlumaczen.czest.pl oraz zapoznania się z obowiązującą ofertą. Oprócz tłumaczenia przysięgłego i zwykłego biuro wykonuje także tłumaczenia dokumentacji pojazdów sprowadzonych z Niemiec i Austrii. Łatwy kontakt, szybkie tłumaczenie jak również doświadczenie to jedynie kilka mocnych stron tego biura tłumaczeń. Polecamy tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły, tłumaczenia, niemiecki, brief, biur tłumaczeń, przysięgły.

  Termin dodania: 20 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Biura tłumaczeń - Polska »

  Biuro tłumaczeń oferuje tłumaczenia z praktycznie każdego obszaru. Nieważnego jakiego rodzaju tłumaczenia Cię interesują na pewno znajdziesz je w ofercie tego właśnie biura.
  Indywidualne podejście do każdego kontrahenta umożliwia dobranie takiego typu usług jakie są konieczne. Tłumaczenia odbywają się szybko i efektywnie. Artykuły są przekładane w każdym interesującym kontrahenta języku. Pracownicy agencji stale dążą do pełnego zadowolenia kontrahenta zatem też poprawki są nanoszone tak wiele razy ile trzeba. Nie ma żadnego limitu ograniczeń i dlatego też wszystkie zainteresowane osoby będą w każdym calu zadowolone ze świadczonych usług biura tłumaczeń Katowice.

  Termin dodania: 31 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz włoskiego przysięgły, włoski tłumaczenia do rejestracji pojazdów, samochody, motocykle »

  Tłumacz włoskiego przysięgły. Tłumaczę dokumenty samochodowe do rejestracji pojazdów (samochody, skutery, motorowery, motocykle z Włoch). W przypadku, gdy klient może do mnie przyjechać tłumaczę na miejscu lub przesłane dokumenty wysyłam następnego dnia priorytetem. Nie zawsze na hasło włoski tłumacze czy tłumacz włoski możesz szybko kogoś znaleźć. Klienci, dla których wykonuje z włoskiego i na język włoski tłumaczenia to komisy samochodowe, agencje celne, firmy i osoby prywatne sprowadzające samochody używane z zagranicy, motory z Włoch lub kupujące je w autokomisach. Zapraszam na moją stronę oraz do kontaktu tel. kom. 691/083-339, e-mail: murano@wp.pl

  Termin dodania: 16 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia włoski »

  Przetłumaczymy każdy, nawet najbardziej skomplikowany tekst. Dokonujemy przekładów na języki Unii Europejskiej, dotyczące literatury, tematów technicznych czy medycznych. Tylko teraz, promocja - tłumaczenia francuski, skorzystaj! Zapraszamy.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia Warszawa »

  TideTranslator internetowe biuro tłumaczeń specjalizuje się w realizacji tłumaczeń pisemnych dla Klientów biznesowych. Dzięki platformie internetowej, Klienci mają dostęp do wygodnej platformy, dzięki której mogą administrować tłumaczenia przez Internet. Dzięki tej wygodzie tłumaczenia dokumentów realizowane są szybko i rzetelnie, przez wysoko wykwalifikowaną kadrę translatorów. Oferta TideTranslator obejmuje tłumaczenia dokumentów zlecone przez osoby fizyczne m.in.: listy, umowy, pisma lub inne teksty, oraz tłumaczenia specjalistyczne (w tym skomplikowane tłumaczenia korespondencji biznesowej), związane z wieloma dziedzinami nauki i biznesu.

  Termin dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia ukraiński »

  Tłumaczenia jęz. wschodnich są coraz bardziej poszukiwane.
  Na stronie internetowej tłumacza języka ukraińskiego, rosyjskiego, włoskiego oraz angielskiego, znajdziecie państwo dokładną ofertę tłumaczeń.
  Dostarczam tłumaczenia pisemne, ustne oraz tłumaczenia techniczne. Współdziałam z wieloma znanymi tłumaczami, dzięki temu możliwe jest także tłumaczenie za moim pośrednictwem na dużo innych języków. Tłumacz polsko rosyjski zawsze trzyma zadeklarowanych terminów, dzięki temu klienci są zawsze zadowoleni. Wykonuję także tłumaczenia techniczne, prawnicze i ogólne.

  Termin dodania: 30 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia online »

  Tylko w tłumaczeniach online znakomite dodatki akademickie np programy multimedialne. Obsługujemy Klientów prywatnych oraz przedsiębiorstw. Wynagrodzenie tłumaczenia Białystok jest uzależniona od wielkości oporności tłumaczonego opracowania oraz okresu tłumaczenia Białystok. Oferta tłumaczenia online zwrócona jest do osób z naszego kraju, którzy za wsparciem Internetu mogą nadać do tłumaczenia online teksty do tłumaczenia online. Bez znaczenie, czy Twoja organizacja ma siedzibę na południowym wschodzie, czy na północnym zachodzie ? skorzystaj z tej zapierającej dech w piersiach usługi - tłumaczenia online! Przez net przetłumaczysz zdanie szybko. Wycena tłumaczenia Białystok jest za darmo i wykonujemy ją niezwłocznie po dostarczeniu tekstów. Dowolny tłumaczony dokument wymaga osobniczej oceny pod kątem wielkości specjalnego słownictwa. Nasza szkoła znajduje się w ekskluzywnym budynku w Białymstoku który posiada parking wewnętrzny. Zapraszamy Państwa do naszego biura tłumaczeń. Tylko z nami optymalne grupy. Proponujemy pełną ofertę języków. Dopiero po wysłaniu przybliżonej ceny tłumaczenia wybierają Państwo o wykorzystaniu naszej oferty. Języki Świata - naszą dumą są kompetentni ludzie a także bardzo profesjonalni, którzy do wszystkich zainteresowanych zbliżają się wzorowo, starannie badają Klientów oczekiwania i oferują najwspanialsze rozstrzygnięcia. Precyzyjnie pogodzimy grupy wg wieku uczących się. Powinno się skorzystać z naszej oferty i zamówić u nas tłumaczenia Białystok. Przyłącz się do rzeszy usatysfakcjonowanych z naszej realizacji osób.

  Termin dodania: 29 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia języka niemieckiego Wrocław »

  Niezwykle dokładne tłumaczenia z niemieckiego języka. Rewelacyjny tłumacz] to obowiązkowa sprawa do dobrze przeprowadzonego tłumaczenia. Bardzo ważne jest więc aby zlecić tłumaczenie treści u dobrego tłumacza przysięgłego z długoletnim a także jak najwyższym doświadczeniem w tłumaczeniach. Dobrze zrobić to właśnie tutaj we Wrocławiu w woj. dolnośląskim. Proste dokumenty zazwyczaj tłumaczymy od ręki. Wrocław to duże miasto w którym jest sporo firm tłumaczących teksty przysięgłe.

  Termin dodania: 17 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Słownik »

  W słowniku slowka.info znajdziesz setki tysięcy tłumaczeń słówek z języka polskiego na kilkanaście języków europejskich. Nasz tłumacz choć nie posiada opcji translacji całych zdań, na pewno pomoże Tobie przy tłumaczeniu poszczególnych wyrazów. Obecnie w naszej bazie znajduje się prawie 400 000 słówek polskich i mamy możliwość tłumaczenia na 26 języków. Wśród nich znajdziesz: język angielski, niemiecki, włoski, łaciński, rosyjski, a także takie perełki jak język albański, fiński czy grecki. Zapraszamy do korzystania z naszego słownika online.

  Termin dodania: 21 10 2011 · szczegóły wpisu »