SEO

Strony związane z hasłem 'prawo':

 • KRS Online »

  Wyszukiwarka KRS to miejsce w internecie, w którym znajdziesz wiele interesujących informacji na temat osób i podmiotów gospodarczych. Krajowy Rejestr Sądowy zawiera szczegółowe i zawsze aktualne dane na temat spółek jawnych, partnerskich, komandytowych, spółek akcyjnych i wielu innych. KRS zawiera także dane na temat stowarzyszeń i organizacji społecznych. Jeśli chcesz wyszukać dokładne dane na temat tych podmiotów koniecznie sprawdź naszą wyszukiwarkę KRS. Nasz KRS Online działa niezawodnie, szybko i w prosty sposób umożliwia dotarcie to poszukiwanych treści. Nie zwlekaj dłużej i sprawdź sam co oferuje nasza wyszukiwarka KRS.

  Termin dodania: 05 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Najlepszy adwokat w Poznaniu »

  Dostarczamy wydajnych także użytkowych podejść ustawowych, indywidualnie dostosowanych do Państwa konieczności. Ktokolwiek zatrudniony w naszej kancelarii prawnik bądź radca prawny to w dużym stopniu wyspecjalizowany specjalista, jaki z zatrudnieniem reaguje na kłopoty własnych klientów. Wprawa oraz profesjonalizm są naszymi największymi potencjałami. Kancelaria Prawna Adekwatny Prawnik Poznań ma swoją potężną siedzibę na obszarze Poznania. Miło zapraszamy do współpracy. Działalność oraz organizacja naszej Kancelarii ustanowione są poprzez internacjonalną regułę ISO 9001:2000, będącą cenionym także stwierdzonym ustrojem zarządzania postacią.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kierowca »

  Naszą zasadą jest wysoka jakość świadczonych usług, co potwierdzamy wysoką zdawalnością Naszych absolwentów. Jesteśmy szkołą zrzeszającą najlepszych znawców, uważnie wyselekcjonowanych i dobranych pod względem kompetencji i nauczania prawidłowych technik jazdy. Wykładowcy profesjonalnie związani są z drogownictwem lub transportem samochodowym. Nasze kursy odbywają się w miłej, bezstresowej aurze. Każdy z naszych Kursantów ma pełen dostęp do materiałów dydaktycznych oraz pytań testowych pomocnych w nauce i zdaniu Egzaminu Państwowego. Posiadamy również program komputerowy ułatwiający solidne przygotowanie do egzaminu na prawo jazdy.

  Termin dodania: 22 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Pozwy grupowe »

  Czujesz się oszukany przez dużą korporację? Boisz się, że w pojedynkę nie będziesz w stanie wyegzekwować swoich praw? Pragniesz wspólnie z innymi oszukanymi osobami dochodzić swoich racji? Koniecznie odwiedź nasz portal, w którym odnajdziesz wszystkie informacje na temat pozwów zbiorowych i postępowania grupowego. Informacje przygotowane przez fachowych prawników, obszerna baza wiedzy i informacji - to wszystko na wyciągnięcie Twojej ręki.

  Termin dodania: 25 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo »

  Szukasz wzoru dokumentu? Nie wiesz jak samodzielnie przygotować prawidłowo konkretne pismo? Koniecznie sprawdź nasz blog, w którym znajdziesz informacje na temat prawa i dowiesz się jak prawidłowo napisać dokument. Na naszym blogu gromadzimy informacje ze świata prawa i dbamy o to aby przedstawione informacje były jak najbardziej pomocne odwiedzającym nas użytkownikom. Nie zwlekaj ani chwili dłużej i sprawdź nasz blog prawny.

  Termin dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Porady prawne mogą się okazać przydatne wielokrotnie w Twoim życiu. Część z nas niejednokrotnie trafi na wątpliwości prawne, z którymi nie będzie sobie w stanie na własną rękę poradzić. W takich momentach najlepiej skorzystać z porady prawnej jaką możesz uzyskać w naszym wortalu prawa. Prawnicy wyspecjalizowani się w różnych gałęziach prawa, pomocni i doświadczeni, na pewno rozwiążą każdy Twój kłopot. Nie zwlekaj ani momentu dłużej, zaznajomj się z obszerną bazą wiedzy zgromadzoną w naszym serwisie prawnym, a jeśli samodzielnie nie znajdziesz odpowiedzi na trapiące Ciebie problemy - koniecznie skorzystaj z płatnej porady prawnej!

  Termin dodania: 09 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wzory dokumentów »

  Szukasz wzorów dokumentów? Nie wiesz jak napisać testament, wypowiedzenie umowy o pracę czy umowę najmu? Koniecznie zobacz nasz portal internetowy, w którym pobierzesz tysiące wzorów pism. Każdy wzór pisma zawiera szczegółowy opis i instrukcję wypełniania. Baza tysięcy dokumentów przygotowanych przez profesjonalnych prawników gwarantuje, że każdy odnajdzie w naszym portalu wzór pisma jakiego szuka. Nie zwlekaj dłużej. Sprawdź nasz portal i ściągaj wzory dokumentów. Zapraszamy również do naszej księgarni prawnej, wyszukiwarki krs i obszernego, tematycznego serwisu prawnego.

  Termin dodania: 10 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Regulamin sklepu internetowego »

  Kancelaria powstała w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednakże wobec zmiany prawa wprowadzającej wymóg prowadzenia przez radców prawnych działalności osobiście, wspólnicy Kancelarii postanowili prowadzić dalszą działalność w formie spółki cywilnej, a następnie od roku 2004 w formie spółki partnerskiej. Partnerzy Wojciech Armknecht i Piotr Edmund Fandrey uczestniczą w pracach Kancelarii od momentu jej założenia w 1989 roku. Kancelaria świadczy pomoc prawną od 1989 roku. W tym czasie współpracowaliśmy lub współpracujemy z klientami z wielu branż. Pozwoliło nam to uzyskać wszechstronne doświadczenie w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej dla przedsiębiorców.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Forum prawne »

  Poszukujesz bezpłatnej porady prawnej? Koniecznie zobacz nasze forum prawne, na którym znajdziesz porady profesjonalnych prawników. Mnóstwo tematów, tysiące udzielonych porad i wielu zadowolonych użytkowników. Nasze forum prawne daje sposobność uzyskania bezpłatnej porady prawnej w kilka minut. Zapytaj prawnika, rozwiąż trapiące Ciebie problemy. Zobacz nasze forum prawne już teraz i przekonaj się jak łatwo możesz dziś uzyskać bezpłatną poradę prawną. Forum prawne - zapraszamy!

  Termin dodania: 12 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Porady prawne »

  Szukasz treści prawnych? Nie masz pojęcia jak poruszać się w świecie paragrafów? Koniecznie odwiedź nasz serwis internetowy poświęcony tematyce prawniczej. W każdej chwili możesz przeczytać na nim mnóstwo pomocnych treści i artykułów ze świata prawa i przepisów prawnych. Blog pisany przeze mnie ma na celu dostarczenie użytecznych i pomocnych informacji poszukującym ich ludziom. Dzięki blogowi dowiesz się jak napisać umowę kupna-sprzedaży czy pozew o rozwód. Nie czekaj dłużej i odwiedź nasz serwis już teraz.

  Termin dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Wołów »

  Prawo jazdy w Wołowie, natomiast u kogo i za za jaką cenę? To nurtujące zagadnienie, dla tych, którzy potrzebują zainicjować swoją przygodę z autem. Stopień kształcenia jest rozmaity. Tym samym selekcja należytej jednostki, jak skuteczność jazd jest istotą wyboru. Stają się one kluczowymi elementami. Szkoła Jazdy Wołów wesprze każdego prężnie w pozytywnym przejściu egzaminu. Prawo jazdy Wołów przyuczy zręczności, owocnych w ciągu egzaminu. Z nami poczujesz się bezstresowo.

  Termin dodania: 10 06 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Auto-Lux Brzeg Dolny Wołów »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-LUX Zaprasza i oferuje: 1.Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A i B oraz na wózki jezdniowe(platforma,podnośnik widłowy). 2.Uprawnienia na wymianę butli gazowych propan-butan.Tel.602 892 777.3.Czas trwania kursu ok.7 tygodni,w tym czasie odbywa się 30 godzin z przepisów ruchu drogowego,budowy samochodu oraz 30 godzin jazdy samochodem szkoleniowym. 4.Egzaminy przeprowadzane są we Wrocławiu lub w Legnicy. 5.Doświadczoną kadrę instruktorską,nowoczesne metody szkolenia. 6.Doszkalanie przed egzaminem państwowym. 7.Możliwiść opłaty za kurs w ratach. 8.ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI,ŚRODY I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. WILCZEJ 10. Tel.602 892 777.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nauki jazdy warszawa »

  Firma Dokształcania Kierowców Q-Mobil, wykonuje kursy jazdy w Warszawie, oraz jazdy doszkalające w Warszawie, dla osób próbujących dobrze wyszkolić się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Radarowa-Okęcie, Bemowo-Powstańców Śląskich, Bródno- Odlewnicza, lub w każdym WORD na obszarze kraju . Współorganizowane przez Ośrodek Doszkalania Jazdy, kursy jazdy kat. B, charakteryzują się umiejętnym podejściem do kursanta, oraz ponadprzeciętną zdawalnością egzaminów, przez własnych podopiecznych. Ośrodek Prawa jazdy Q-Mobil, to poza tym oferta typu: doszkalanie Warszawa z podjazdem do doszkalanego kursanta. Kursy doszkalające w pierwszym rzędzie zalecamy dla tych osób, które zakończyły Kursy na prawo jazdy Warszawa, lecz aczkolwiek nie zdobyły należytych kwalifikacji kierowania samochodem, dopuszczających na zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy »

  Emano to działająca na terenie Wielkiej Brytanii firma, która oferuje pomoce dydaktyczne Polakom, którzy pragną wyrobić prawo jazdy w Anglii. Materiały opracowane przez Emano zostały skonstruowane w taki sposób, by każdy bez problemu zdał angielskie egzaminy na prawo jazdy. Na stronie Emano.co.uk znaleźć można cenne wskazówki i porady na temat tego, którzy instruktorzy i która szkoła nauki jazdy oferuje najdogodniejsze warunki dla poszczególnych kursantów starających się o zdobycie angielskiego prawa jazdy. Z Emano nauka jazdy w Anglii staje się przystępniejsza, a prawo jazdy w Anglii po polsku jest niemal na wyciągnięcie ręki.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń cennik »

  OSK Natan specjalizuje się w prowadzeniu kursów prawa jazdy w kat. A i B. Jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych szkół jazdy w województwie. Posiadamy własny plac manewrowy i bogatą w nowoczesne technologie salę wykładową. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są na samochodach do nauki jazdy, zgodnych z pojazdami w WORD Toruń. Z nami nauka jazdy jest łatwa i przyjemna.

  W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców zatrudniamy jedynie najlepszych instruktorów. Wielu z nich mówi biegle po angielsku i posiada wykształcenie pedagogiczne. Cechują się cierpliwością i wysokimi wymaganiami, czego wynikiem jest wysoka zdawalność naszych uczniów.

  Każdy z uczniów, uczestniczący w prowadzonych przez nas kursach na prawo jazdy A i B otrzyma fachowe materiały dydaktyczne i będzie miał dostęp do stanowiska komputerowego z bogatą bazą wiedzy teoretycznej. OSK Natan przygotuje Ciebie do egzaminu szybko i skutecznie.

  W naszej ofercie proponujemy atrakcyjne zniżki dla studentów i zniżki dla grup zorganizowanych. Jesteśmy rzetelnym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, którego głównym założeniem jest nauka bezpieczeństwa na drodze. Wstąp do grona zadowolonych kursantów i podejdź do egzaminu bez żadnego stresu.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy kat b »

  OSK WP to wysoka jakość szkolenia przyszłych kierowców. Szkoła Jazdy powstała w 2007 roku. Przez wiele lat zdobywaliśmy cenne doświadczenie, aby stać się jednym z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w regionie. Naszym największym walorem jest wyspecjalizowana kadra nauczycieli, których starannie dobieramy w szczegółowym procesie rekrutacji.

  OSK WP ma swoją siedzibę w samym centrum Torunia. Po za dogodną lokalizacją, oferujemy uczniom profesjonalny plac manewrowy, wysokiej jakości samochody do nauki jazdy, takie jak pojazdy egzaminacyjne w WORD Toruń, oraz nowocześnie wyposażoną salę wykładową, w której nasi instruktorzy uczą pewnej i bezpiecznej jazdy.

  W naszej szkole organizujemy kursy na prawo jazdy kat B, ale także szkolenia doskonalenia techniki jazdy. Proponowany przez nas cennik kursów na kat B jest bardzo atrakcyjny, o czym może świadczyć duża liczba chętnych. Spora większość naszych uczniów zdaje wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Ty możesz być następny! Zapraszamy!

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Księgarnia prawnicza »

  Szukasz książek i czasopism z takich dziedzin jak finanse, biznes czy ekonomia? Obowiązkowo sprawdź naszą księgarnie prawniczo-ekonomiczną. Ogromny wybór książek, atrakcyjne ceny i błyskawiczna wysyłka przesyłek. W naszej księgarni prawnej znajdziesz wszystko czego potrzebujesz! Książki na temat finansów, oświaty, prawa, ochrony środowiska i mnóstwa innych. Nie zwlekaj ani chwili i przekonaj się sam, że nasza księgarnia prawniczo-ekonomiczna to najlepsze miejsce, w którym możesz znaleźć interesujące książki w niskich cenach! Zapraszamy serdecznie!

  Termin dodania: 08 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.
  link text

  Termin dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »