SEO

Kursy prawa jazdy Podkategoria: Kursy prawa jazdy

 • Biuro rachunkowe Znany Księgowy »

  Firma jest jak silnik. Do właściwego działania silnika potrzebny jest olej, który zapewnia jego płynne oraz wieloletnie działanie, to dzięki niemu, żaden z elementów tej maszyny, nie powoduje tarcia, zgrzytu, nie zatrzymuje się, blokując tym samym pozostałe elementy. Dla firmy takim środkiem jest jego płynność finansowa. Jesteśmy teamem skutecznych oraz doświadczonych praktyków, zajmującym się outsourcingiem księgowym. Świadczymy całościowe usługi rachunkowe dla firm z różnych branż działających w różnych formach prawnych. Wychodzimy z założenia, że każdy z naszych klientów zasługuje na obsługę na wysokim poziomie. Firmom współpracującym gwarantujemy zachowanie tajemnicy księgowej oraz ochronę danych klienta. Nasze abonamenty to nie tylko usługi księgowe razem z nimi dostajesz monitoring należności i doradztwo podatkowe. Wykup u nas taką usługę. Przedmiotem działalności biura podatkowego Znany Księgowy jest usługowe opracowanie ksiąg rachunkowych, połączone z doradztwem podatkowym oraz bankowym. Na naszej stronie www prezentujemy przykładowe propozycje cenowe na obsługę księgową działalności gospodarczych natomiast ostateczne ceny oferowanych usług ustalane są indywidualnie.  Od 2004 roku świadczymy fachowe usługi księgowe w dowolnej formie: księgi rachunkowe, ryczałt od przychodów ewidencjonowanych, podatkowa księga przychodów oraz rozchodów; ewidencje vat, kadry oraz płace wraz z deklaracjami zus. Nasze biuro podatkowe na Śląsku gwarantuje wykonywanie obowiązków z najwyższą zawodową starannością. Tworzymy ze swoimi klientami relacje, oparte na wzajemnym zaufaniu jak również partnerstwie. Doradzamy wybór właściwej formy prawnej działalności, pomagamy w zakładaniu jak również przekształceniu spółki, opracowujemy niezbędne dokumenty i zarejestrujemy spółkę w krs, szkolenia bhp wstępne i okresowe przygotowanie oceny ryzyka zawodowego. Jeżeli poszukujesz solidnego biura rachunkowego z atrakcyjną ofertą usług księgowych to skontaktuj się z nami. Zatrzymaj się i wybierz nasz numer telefonu. Pomogliśmy już setkom firm rozwijać biznes pod naszym przewodnictwem. Jak do tej pory kontrole, które mieli nasi klienci przeprowadzono bez żadnych mandatów wykazując, że firma wypełnia obowiązki wobec organów państwowych. Zapraszamy do naszego punktu obsługi interesantów celem przedstawienia oferty cenowej na usługi księgowe. U nas otrzymasz do dyspozycji indywidualnego eksperta prowadzącego nadzór nad twoją dokumentacją.

  Termin dodania: 01 02 2021 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Płock »

  Zapraszamy na naukę jazdy, oferujemy profesjonalne szkolenia z zakresu nauki jazdy, posiadamy nowe samochody oraz miłych szkoleniowców którzy posiadają odpowiednie szkolenie, dzięki naszej szkole jazdy zdasz bez problemu i szybko egzamin. Zapisz się już dzisiaj posiadamy najniższe ceny w województwie. Odwiedź naszą stronę internetową i zapisz się na kurs prawa jazy.
  Nauka jazdy płock zapewni ci komfortowe przygotowanie do egzaminu

  Termin dodania: 12 04 2011 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy »

  Emano to działająca na terenie Wielkiej Brytanii firma, która oferuje pomoce dydaktyczne Polakom, którzy pragną wyrobić prawo jazdy w Anglii. Materiały opracowane przez Emano zostały skonstruowane w taki sposób, by każdy bez problemu zdał angielskie egzaminy na prawo jazdy. Na stronie Emano.co.uk znaleźć można cenne wskazówki i porady na temat tego, którzy instruktorzy i która szkoła nauki jazdy oferuje najdogodniejsze warunki dla poszczególnych kursantów starających się o zdobycie angielskiego prawa jazdy. Z Emano nauka jazdy w Anglii staje się przystępniejsza, a prawo jazdy w Anglii po polsku jest niemal na wyciągnięcie ręki.

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Nauka Jazdy Auto-Lux Brzeg Dolny Wołów »

  OŚRODEK SZKOLENIA KIEROWCÓW AUTO-LUX Zaprasza i oferuje: 1.Szkolenie w zakresie prawa jazdy kategorii A i B oraz na wózki jezdniowe(platforma,podnośnik widłowy). 2.Uprawnienia na wymianę butli gazowych propan-butan.Tel.602 892 777.3.Czas trwania kursu ok.7 tygodni,w tym czasie odbywa się 30 godzin z przepisów ruchu drogowego,budowy samochodu oraz 30 godzin jazdy samochodem szkoleniowym. 4.Egzaminy przeprowadzane są we Wrocławiu lub w Legnicy. 5.Doświadczoną kadrę instruktorską,nowoczesne metody szkolenia. 6.Doszkalanie przed egzaminem państwowym. 7.Możliwiść opłaty za kurs w ratach. 8.ZAJĘCIA ODBYWAJĄ SIĘ W PONIEDZIAŁKI,ŚRODY I PIĄTKI W LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCYM PRZY UL. WILCZEJ 10. Tel.602 892 777.

  Termin dodania: 09 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Jazda defensywna »

  Nie czujesz się bezpiecznie za kierownicą samochodu?
  Nasz ośrodek zaprasza na szkolenia z bezpiecznej Jazdy,
  podczas których można się nauczyć płynnie ruszać i hamować, opanować manewry pojazdem,
  i być wyczulonym na czające się zagrożenia na drodze oraz jak widzi i zachowuje się
  kierowca pod wpływem alkoholu.
  Osrodek szkoleniowy Rajder to wyspecjalizowana kadra szkoleniowa.
  Dajemy Państwu możliwość zaprojektowania szkolenia według indywidualnych potrzeb.
  Grupa intruktorów poprowadzi kurs na najwyższym poziomie.

  Proponujemy kursantom kursy z dziedziny:
  - bezpieczeństwa i komfortu jazdy,
  - techniki hamowania na prostych odcinkach jak i na łukach drogi,
  - zapobiegania powstawaniu efektowi nadsterowności lub podsterowności w pojeździe,
  - technik jazdy sportowej na torze rajdowym,
  - jazdy ekonomicznej,
  - pierwszej pomocy medycznej,

  Dajemy możliwość szkolenia własnymi pojazdami lub wynajęcia naszej floty samochodowej.
  Zapraszamy na szkolenia bezpiecznej jazdy.
  Zapraszamy również na kurs przewożenie wartości pieniężnych

  Termin dodania: 21 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy Toruń cennik »

  OSK Natan specjalizuje się w prowadzeniu kursów prawa jazdy w kat. A i B. Jesteśmy jedną z najlepiej wyposażonych szkół jazdy w województwie. Posiadamy własny plac manewrowy i bogatą w nowoczesne technologie salę wykładową. Zajęcia praktyczne przeprowadzane są na samochodach do nauki jazdy, zgodnych z pojazdami w WORD Toruń. Z nami nauka jazdy jest łatwa i przyjemna.

  W naszym Ośrodku Szkolenia Kierowców zatrudniamy jedynie najlepszych instruktorów. Wielu z nich mówi biegle po angielsku i posiada wykształcenie pedagogiczne. Cechują się cierpliwością i wysokimi wymaganiami, czego wynikiem jest wysoka zdawalność naszych uczniów.

  Każdy z uczniów, uczestniczący w prowadzonych przez nas kursach na prawo jazdy A i B otrzyma fachowe materiały dydaktyczne i będzie miał dostęp do stanowiska komputerowego z bogatą bazą wiedzy teoretycznej. OSK Natan przygotuje Ciebie do egzaminu szybko i skutecznie.

  W naszej ofercie proponujemy atrakcyjne zniżki dla studentów i zniżki dla grup zorganizowanych. Jesteśmy rzetelnym Ośrodkiem Szkolenia Kierowców, którego głównym założeniem jest nauka bezpieczeństwa na drodze. Wstąp do grona zadowolonych kursantów i podejdź do egzaminu bez żadnego stresu.

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy nauki jazdy warszawa »

  Firma Dokształcania Kierowców Q-Mobil, wykonuje kursy jazdy w Warszawie, oraz jazdy doszkalające w Warszawie, dla osób próbujących dobrze wyszkolić się, do egzaminu państwowego w WORD Warszawa Radarowa-Okęcie, Bemowo-Powstańców Śląskich, Bródno- Odlewnicza, lub w każdym WORD na obszarze kraju . Współorganizowane przez Ośrodek Doszkalania Jazdy, kursy jazdy kat. B, charakteryzują się umiejętnym podejściem do kursanta, oraz ponadprzeciętną zdawalnością egzaminów, przez własnych podopiecznych. Ośrodek Prawa jazdy Q-Mobil, to poza tym oferta typu: doszkalanie Warszawa z podjazdem do doszkalanego kursanta. Kursy doszkalające w pierwszym rzędzie zalecamy dla tych osób, które zakończyły Kursy na prawo jazdy Warszawa, lecz aczkolwiek nie zdobyły należytych kwalifikacji kierowania samochodem, dopuszczających na zdanie egzaminu państwowego na prawo jazdy.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkoła jazdy Kielce »

  Wybór właściwej szkoły jazdy jest decyzją kluczową. Nasz instruktor nauki jazdy jest młodą osobą, mimo to posiada już doświadczenie, a swoją pracę wykonuje nie jedynie w celach zarobkowych, tymczasem przede wszystkim z zamiłowania do tego zawodu. Zastanawiasz się, w jaki sposób wyszkolić się dobrze jeździć samochodem i prędko zdać państwowy egzamin na prawo jazdy? W jaki sposób nauczyć się kierować samochodem w każdych warunkach pogodowych np. w zimie? Masz perspektywę o tym się przekonać w naszej szkole jazdy.

  Termin dodania: 02 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Prawo jazdy kat b »

  OSK WP to wysoka jakość szkolenia przyszłych kierowców. Szkoła Jazdy powstała w 2007 roku. Przez wiele lat zdobywaliśmy cenne doświadczenie, aby stać się jednym z najlepszych ośrodków szkolenia kierowców w regionie. Naszym największym walorem jest wyspecjalizowana kadra nauczycieli, których starannie dobieramy w szczegółowym procesie rekrutacji.

  OSK WP ma swoją siedzibę w samym centrum Torunia. Po za dogodną lokalizacją, oferujemy uczniom profesjonalny plac manewrowy, wysokiej jakości samochody do nauki jazdy, takie jak pojazdy egzaminacyjne w WORD Toruń, oraz nowocześnie wyposażoną salę wykładową, w której nasi instruktorzy uczą pewnej i bezpiecznej jazdy.

  W naszej szkole organizujemy kursy na prawo jazdy kat B, ale także szkolenia doskonalenia techniki jazdy. Proponowany przez nas cennik kursów na kat B jest bardzo atrakcyjny, o czym może świadczyć duża liczba chętnych. Spora większość naszych uczniów zdaje wszystkie egzaminy za pierwszym razem. Ty możesz być następny! Zapraszamy!

  Termin dodania: 29 04 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kursy jazdy defensywnej »

  Sztuka jazdy samochodem to nie tylko opanowanie podstawowych manewrów drogowych i obsługi samochodu. Umiejętność bezpiecznej i oszczędnej jazdy, wpływa nie tylko na zwiększenie oszczędności związanych z eksploatacją samochodu, ale również na redukcję ryzyka kolizji na polskich drogach. Już dziś każdy z nas może zatroszczyć się o bezpieczeństwo w ruchu ulicznym, korzystając z przygotowanych przez naszą szkołę jazdy szkoleniach jazdy bezpiecznej.
  Kurs jazdy bezpiecznej ma na celu nauczenie kierowców bezpiecznego stylu jazdy i unikania niebezpiecznych sytuacji i wypadków na drogach. Każde szkolenie składa się z części teoretycznej i części praktycznej. W trakcie zajęć teoretycznych nasi specjaliści przedstawiają podstawowe kwestie związane z bezpieczeństwem: eksploatacja samochodu, nowoczesne techniki hamowania, przyczyny i skutki kolizji drogowych, psychologiczne aspekty prowadzenia samochodu, pierwsza pomoc, a także analiza ryzyka podczas prowadzenia samochodu.
  W trakcie zajęć praktycznych uczestnicy kursu będą mogli nauczyć się poprawnego wychodzenia z poślizgów i wczesnego reagowania na nagłą przeszkodę. Zostaną poinformowani o ergonomicznej i wygodnej pozycji za kierownicą, która wpływa na lepszą widoczność podczas prowadzenia samochodu. Kursanci będą mieli możliwość poznać zasadę ograniczonego zaufania do innych kierowców, a także możliwośc przećwiczenia bezpiecznego hamowania w różnych warunkach drogowych i atmosferycznych. Ich technika jazdy zostanie oceniona przez doświadczonego instruktora, który pomoże skorygować błędy i da wskazówki jak skuteczniej wykorzystywać zdobyte na szkoleniu umiejętności.
  Kurs jazdy bezpiecznej udoskonala technikę prowadzenia samochodu i uczy ekonomii jazdy. Efektem przejścia wszystkich etapów kursu jest minimalizacja eksploatacji samochodu i podwyższenie poziomu bezpieczeństwa uczestników ruchu drogowego, jak i przewożonych towarów. Szkolenia prowadzone są przez doświadczonych instruktorów, którzy potrafią przekazać swoją wiedzę w sposób merytoryczny i przyjemny. Nasi kursanci otrzymają od nas niezbędne podręczniki i kwalifikacje, które wpłyną na poprawę techniki jazdy samochodem.
  Nasze centrum jazdy to miejsce przyjazne każdemu kierowcy. Dbamy o rozwijanie praktycznych zdolności naszych kursantów, oferując nowoczesne i profesjonalne kursy w dziedzinie bezpiecznej i ekonomicznej jazdy. Nasi Klienci mogą liczyć na przyjazną i fachową obsługę, a także bezstresową atmosferę podczas szkoleń. Zachęcamy do odwiedzenia naszej szkoły!

  Termin dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Kurs na pojazdy uprzywilejowane »

  Specjalistyczne szkolenia na osobę prowadzącą pojazdy uprzywilejowane są organizowane przez nasz ośrodek szkoleniowy. Posiadający bogate doświadczenie nauczyciele nauczą kursantów bezpiecznej jazdy pojazdami uprzywilejowanymi, w związku z najnowszymi przepisami ruchu drogowego. Nasze centrum szkoleniowe zapewnia atrakcyjne ceny i profesjonalną obsługę naszych Klientów.
  Podczas trwających zajęć teoretycznych uczestnicy kursu przypomną sobie wiedzę na temat obowiązujących przepisów ruchu drogowego. Doświadczeni instruktorzy wytłumaczą przyczyny i skutki wypadków drogowych i zasady bezpiecznej jazdy samochodem uprzywilejowanym. Dodatkowo powiedzą jak pokonywać stres wykonując czynności zawodowe. W trakcie zajęć praktycznych, przyszli kierowcy będą mogli poznać techniki obsługi pojazdów takich jak ambulans, wóz strażacki, radiowóz, bankowóz i innych pojazdów które łączą się z zabezpieczeniem bezpieczeństwa społecznego. Ponadto będą mogli sprawdzić swoje umiejętności podczas jazdy na płycie poślizgowej i na placu manewrowym.
  Osoby chętne do udziału w kursie powinny mieć ukończone 21 lat. Wymagane jest także posiadanie ważnego dokumentu uprawniającego do prowadzenia pojazdów w danej kategorii, dokumentu potwierdzającego doświadczenie zawodowe, a także zaświadczenia lekarskiego o braku jakichkolwiek problemów zdrowotnych do kierowania pojazdami uprzywilejowanymi.
  Kurs na osobę prowadzącą pojazdy uprzywilejowane przeznaczony jest dla tych z Państwa, którzy pragną pełnić funkcję kierowcy pojazdu uprzywilejowanego, a także dla kierowców z wieloletnia praktyką, którzy chcieliby ulepszyć swoje umiejętności. Gwarantujemy materiały do samodzielnej nauki i kurs na bardzo wysokim poziomie.

  Termin dodania: 10 03 2016 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Gdańsk »

  Zapraszamy na kursy prawa jazdy kat b. Oferujemy atrakcyjne ceny, promocje, raty, materiały. profesjonalne nauczanie. Mat. gratis, wysoki standard sal wykładowych, fiaty grande punto; jak na egzaminie.
  W naszej Szkole mogą Państwo rozpocząć kurs w każdy poniedz.
  Kurs podstawowy na Prawo Jazdy kat. B składa się z części teoretycznej i części praktycznej. Rozpoczynamy od cz. teoretycznej (według przepisów musi to być minimum 30 godzin lekcyjnych zajęć).
  Na pierwszych zajęciach otrzymują Państwo materiały, z których sami poza zajęciami możecie pogłębiać swoją wiedzę i ćwiczyć rozwiązywanie zadań testowych w domu. Również w naszej sali wykładowej są komputery do Państwa dyspozycji.
  W naszej Szkole część teoretyczna trwa trzy i pół tygodnia. Jest to osiem spotkań każde po 3 godziny zegarowe z dwiema krótkimi przerwami. Zajęcia odbywają się w naszej Sali Wykładowej w każdy poniedziałek i środę od godz. 17.00. Na ostatnim spotkaniu cz. teoretycznej przeprowadzany jest tzw. Egzamin Wewnętrzny (wymóg ustawowy). Egzamin ten ma służyć sprawdzeniu nabytej wiedzy, jednak nie powinien on budzić jakichkolwiek obaw - w naszej Szkole wszyscy kursanci egzamin ten zaliczają pozytywnie.rzez Egzaminatorów podczas egzaminu Państwowego, nauka podczas zajęć praktycznych ukierunkowana jest w dużej mierze pod te wymagania, tak aby pozytywnie przejść przez egzamin państwowy.
  link text

  Termin dodania: 03 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Nauka jazdy Kraków »

  Instruktorzy nauki jazdy są dobrze wyszkoleni, a swoją prace wykonują z ogromną pasją. Od lipca 2011 roku prowadzimy kursy dodatkowo w Kielcach, a nasz ośrodek znajduje się nieopodal miasta, w miejscowości Promnik. W cenie szkolenia na prawo jazdy mają Państwo pomoce dydaktyczne. Szkoła jazdy Wega promuje skorzystanie z błyskawicznego kursu prawa jazdy, który trwa ok 3 tygodnie. Nasza szkoła jazdy organizuje szkolenie w zakresie kategorii A. Naszych instruktorów charakteryzuje dystans i staranność.

  Termin dodania: 02 02 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Kursy prawa jazdy

Kursy prawa jazdy - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie