SEO

Stomatolog Poznań

Stomatolog Poznań Stomatologia estetyczna, ortodoncja, protetyka, chirurgia, leczenie zachowawcze, profilaktyka, stomatologia dziecięca, periodontologia, implanty, porady pozabiegowe oraz zdjęcia RTG to zakres usług oferowanych przez przychodnię stomatologiczną STOM-MED w Poznaniu. Sposoby leczenia są komfortowe dla najmłodszych ? do obróbki ubytków miast wiertarki wykorzystuje się piaskarkę oraz preparaty żelowe rozpuszczających próchnicę. STOM-MED Dentysta w Poznaniu.

Szczegóły strony www.stom-med.pl:

Podlinkuj stronę www.stom-med.pl:

Stomatolog Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 12 Odwiedziny googlebot 15

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Poradnia psychologiczna Warszawa »

  Przeminęły czasy, gdy rozmowa z psychoanalitykiem lub psychiatrą skazywała nas na podejrzliwość otoczenia. Obecnie coraz więcej osób zmaga się z trudnościami rodzinnymi, w pracy, prywatnymi. Jako że tempo życia wciąż rośnie, wielu z nas zaczyna nie nadążać, z powodu ciężaru niedobrych doświadczeń. Na tej stronie znajdziemy wskazówki, jak psychoterapeuta czy psycholog ma możliwość nam pomóc w pokonaniu konkretnych problemów - jak z jego oparciem zacieśnić relacje towarzyskie, jak wzmocnić związek, jak czerpać z życia zadowolenie. Każdy kłopot traktowany będzie indywidualnie i poważnie.

  Termin dodania: 21 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Korekta nosa »

  Ułomności wrodzone czy wady nabyte w trakcie np. przyktrych zdarzeń samochodowych często wyglądają nader nieestetycznie. Mogą być przyczyną kłopotów z funkcjonowaniem w społeczeństwie z powodu deficytu akceptacji. W nowoczesnych czasach chirurgia plastyczna to mnóstwo wielorakiego rodzaju pionierskich zabiegów, które służą nie raptem podniesieniu czy pomniejszeniu piersi, lecz zarówno zyskaniu normalnego wyglądu. Współcześnie chirurgia plastyczna staje się coraz to w wyższym stopniu powszechna w naszym społeczeństwie. Skorzystaj z usług naszego salonu chirurgii estetycznej i stań się atrakcyjniejsza i młodsza.

  Termin dodania: 26 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Głogów »

  W życiu doświadczamy zarówno tych dobrych, jak i złych rzeczy. Często różne trudności przeszkadzają nam żyć, tak jakbyśmy chcieli. Psycholog dziecięcy Głogów pomaga pokonać te przeszkody. Nie sztuką jest przeżyć życie, sztuką jest sobie pożyć, osiągnąć pełnię. Na każdego człowieka patrzę przez pryzmat jego pozytywnych cech i zasobów, stąd nazwa POSITIVE. Gdy dostrzeże się w drugiej osobie piękno, staje się ono ważniejsze niż reszta. Pomoc kierowana jest do: dorosłych, małżeństw, par, dzieci.Trudności z którymi pracuję dotyczą: ? lęków? depresji? nadpobudliwości? stresu? niskiego poczucia własnej wartości? problemów w komunikacji? psychosomatyki (bólami głowy, brzucha, itp.)? agresji? zaburzeń odżywiania (otyłość, anoreksja, bulimia)? chronicznego zmęczenia? wypalenia zawodowego? zaburzeń snu? problemów wychowawczych? traumyDiagnoza: ? intelektu? trudności szkolnych? uszkodzeń mózgu? osobowości? ocena rozwoju psychomotorycznego dziecka do 3r.ż.Terapia: ? dzieci z trudnościami w nauce? terapia pamięci, logicznego myślenia dla osób starszych, po wylewach, urazach głowy

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Logopeda Warszawa »

  Zapraszam do kontaktu i współpracy w ramach oferty przedstawionej na mojej stronie.
  Pomagam tym osobom, które chcą poprawić i skorygować swoją wymowę. Im sprawniejszy język, tym kontakt z otoczeniem skuteczniejszy i łatwiejszy. Należy pamiętać, że budowanie swojego "image", to w dużym stopniu nasz sposób wypowiadania się i poruszania. Na pewno ważniejszy niż kolor sukienki czy garnituru. Opanowanie tych umiejętności dodaje poczucia pewności i podnosi nasze kwalifikacje.

  Termin dodania: 25 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Lekarze ginekolodzy - prywatna przychodnia »

  Nie masz zaufania do angielskich medyków? Prywatna przychodnia zdrowia Polski Lekarz w Londynie to miejsce idealne specjalnie dla Ciebie. Nasza przychodnia lekarska dysponuje genialnym składem polskich lekarzy specjalistów, obeznanym personelem wspomagającym oraz najnowszą aparaturą diagnostyczną, dzięki czemu otacza swoich pacjentów opieką medyczna na znakomitym poziomie. Cieszymy się uznaniem i zaufaniem szerokiego grona naszych pacjentów.

  Termin dodania: 16 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Polska klinika w Londynie »

  Oferujemy Państwu pełne świadczenia medyczne w szerokim zakresie w Polskiej Klinice w Londynie. W prezentowanej klinice przyjmują profesjonalni lekarze oferując profesjonalną pomoc medyczną. Dzięki temu w czasie pobytu mogą Państwo poczuć się pewniej i komfortowo.
  Jeśli potrzebują Państwo pomocy doktora eksperta, zachęcamy do bezzwłocznej rejestracji poprzez telefon lub dołączony formularz na witrynie. Możemy wszystkim zapewnić, iż będą Państwo przyjmowani w innowacyjny sposób i dostaną kompletną pomoc.
  Nasze wykonywane świadczenia:
  Medycyna estetyczna:
  - modelowanie twarzy, sculptra ? odbudowa twarzy, zastrzyki nawilżajace
  Badania ginekologiczne:
  - USG transwaginalne, USG Piersi
  Zabiegi dentystyczne:
  - Stomatologia estetyczna, Leczenie ozonem, Wybielanie lampą Beyond

  Termin dodania: 27 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia indywidualna Białystok »

  Zajmuję się profesjonalną psychoterapią. W gabinecie prywatnym prowadzę psychoterapię indywidualną oraz rodzinną. Zawodowo pracuję również jako psychoterapeuta grupowy w jednym z białostockich szpitali. Mam doświadczenie w terapii uzależnień uzyskane w trakcie prowadzenie grup dla osób uzależnionych. Zajmuję się także leczeniem farmakologicznym chorób i zaburzeń psychicznych. Pomagam moim pacjentom korzystając z założeń psychoterapii psychoanalitycznej oraz opartej na teoriach systemowych. Moje wykształcenie umożliwia mi spojrzenie na problematykę pacjentów całościowo, starając się zrozumieć ich trudności i zaburzenia z perspektywy lekarskiej i psychologicznej.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Portal informacyjny o charakterze medyczno-lekarskim »

  Nie jednokrotnie zdarza się, że w okresie przejściowym potrafi dopaść nas grypa lub przeziębienie, córka lub syn ma podwyższoną temperaturę. Zawsze powinniśmy w takiej chwili wybrać się do lekarza pierwszego kontaktu, ponieważ udzielone porady lekarskie pomogą nam co jest przyczyną tych dolegliwości. Jednak niekiedy zdobycie takiej porady lekarskiej od razu nie jest możliwe. Dlatego dobrze jest najpierw na początek zaczerpnąć wiedzę dotyczącą choroby w sieci. Najwięcej takich wiadomości dostarcza portal medyczny. Można na nim otrzymać wiele wartościowych wiadomości na temat zdrowia min. z wielu artykułów medycznych. Zapraszamy!

  Termin dodania: 22 06 2013 · szczegóły wpisu »
 • Implantologia zębów gabinet dentystyczny »

  Implantologia na Podzamczu to fachowy katalog usług medycznych łączących się ze stomatologią. Robimy dokładne badania, używamy nowatorskiego sprzętu dobrych marek i oferujemy lecznicze zabiegi w niskich cenach. Usługi implantologiczne proponowane przez klinikę podejmowane są w Szczecinie. Zadbany uśmiech zapewnia doskonałe samopoczucie, o czym pamiętają usługobiorcy Stomatologii na Podzamczu. Szczecin - Podzamcze, ul. Wielka Odrzańska 31 b

  Termin dodania: 09 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Dental Ceramic Studio - Protetyk Gdansk »

  Laboratorium Protetyczne Dental Ceramic Studio istnieje od 2006 roku. Posiadamy wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce i za granicą. Skupiamy się na wysokiej estetyce i funkcjonalności dużych rekonstrukcji protetycznych. W naszym laboratorium dobieramy i doradzamy przy wyborze kształtu licówek. Na życzenie klienta wykonujemy dokumentację fotograficzną. Jeśli chodzi o wyciski protetyczne preferujemy masę hydrogum5 firmy Zhermack. Stosujemy najnowsze osiągnięcia w stomatologii kosmetycznej - CERCON.
  Oferujemy współpracę gabinetom stomatologicznym w zakresie wykonywania usług protetycznych. Na miejscu Dental Ceramic Studio dobiera indywidualnie kolor i kształt przyszłych koron, licówek i mostów. W trakcie wykonywania pracy protetycznej pacjent ma bezpośredni kontakt z technikiem protetykiem wykonującym jego uzupełnienie protetyczne, co zdecydowanie poprawia jakość i szybkość wykonania.

  Termin dodania: 20 07 2017 · szczegóły wpisu »