SEO

Psycholog Poznań

Psycholog Poznań W szkole na zajęciach z wychowania fizycznego graliśmy w różne gry; byliśmy obrońcą, rozgrywającym, atakującym, podającym lub bramkarzem... Dostawaliśmy szarfę w określonym kolorze, na znak identyfikacji ze swoja drużyną. Podobnie w życiu. Wchodzimy w określone role, gramy w drużynie. Psychoterapia pozwala rozpoznać kolor szarfy, przynależność do drużyny, jakość i ważność meczu, na najważniejszym polu - polu naszego życia. Pozwala urealnić nasze możliwości zwycięstwa, drogi wyboru i podnieść jakość życia.

Szczegóły strony www.mozliwosci.com.pl:

Podlinkuj stronę www.mozliwosci.com.pl:

Psycholog Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 17 Odwiedziny googlebot 24

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Kot - Domowy Zwierzyniec »

  Domowe zwierzęta trzymane są przez człowieka dla towarzystwa, a takie zwierzę jak pies może zostać prawdziwym przyjacielem. Oczywiście naszymi kompanami mogą być także inne gatunki jak na przykład papuga, kot czy królik. Wybór zwierzaka do naszego domu zależy od nas, ale żeby później nie żałować, decyzję o zakupie należy dobrze przemyśleć. Niektóre bowiem gatunki mogą wywoływać różnego rodzaju alergie. Przed wprowadzeniem zwierzaka do naszego domu trzeba także zastanowić się czy nie będzie ono stanowić zagrożenia na przykład dla małych dzieci. Zwierzę nie powinno sprawiać większych problemów, jeśli zapewniona mu zostanie odpowiednia opieka. Przy czym zawsze trzeba pamiętać, że w wypadku zwierząt jak pies obowiązuje nas zasada ograniczonego zaufania. Bowiem zawsze jest to jednak zwierzę. Decydując się na zwierzaka warto dokładnie zapoznać się z jego potrzebami.

  Termin dodania: 12 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gdynia Psychoterapia Gestalt Gdynia »

  Jestem psychoterapeutą i trenerem w trakcie certyfikacji w Instytucie Terapii Gestalt w Krakowie, gdzie także podlegam superwizji. Mam doświadczenie w pracy z drugim człowiekiem zdobyte jako psycholog i psychoterapeuta w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej nr 2 w Gdyni, NZOZ nr 2 w Redzie, Wojewódzkim Szpitalu Psychiatrycznym w Gdańsku a także w świetlicy socjoterapeutycznej.
  Zapraszam do skorzystania z oferty: psychoterapia gdynia

  Termin dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog dziecięcy Głogów »

  W życiu doświadczamy zarówno tych dobrych, jak i złych rzeczy. Często różne trudności przeszkadzają nam żyć, tak jakbyśmy chcieli. Psycholog dziecięcy Głogów pomaga pokonać te przeszkody. Nie sztuką jest przeżyć życie, sztuką jest sobie pożyć, osiągnąć pełnię. Na każdego człowieka patrzę przez pryzmat jego pozytywnych cech i zasobów, stąd nazwa POSITIVE. Gdy dostrzeże się w drugiej osobie piękno, staje się ono ważniejsze niż reszta. Pomoc kierowana jest do: dorosłych, małżeństw, par, dzieci.Trudności z którymi pracuję dotyczą: ? lęków? depresji? nadpobudliwości? stresu? niskiego poczucia własnej wartości? problemów w komunikacji? psychosomatyki (bólami głowy, brzucha, itp.)? agresji? zaburzeń odżywiania (otyłość, anoreksja, bulimia)? chronicznego zmęczenia? wypalenia zawodowego? zaburzeń snu? problemów wychowawczych? traumyDiagnoza: ? intelektu? trudności szkolnych? uszkodzeń mózgu? osobowości? ocena rozwoju psychomotorycznego dziecka do 3r.ż.Terapia: ? dzieci z trudnościami w nauce? terapia pamięci, logicznego myślenia dla osób starszych, po wylewach, urazach głowy

  Termin dodania: 07 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapia, psycholog w Poznaniu »

  Placówka HUMANI to specjalistyczny ośrodek w dziedzinie psychoterapii w Poznaniu. Działamy na podstawie najnowszych teorii naukowych z zakresu psychologii. Nasi terapeuci to wykształceni terapeuci z bogatą praktyką w pracy z osobami w różnym wieku. Długość terapii zawsze dostosowujemy do konkretnej osoby i jej problemów. W pracy kierujemy się zasadami podejścia systemowego. Wiemy, że problemy dziecka wpływają na całą rodzinę, dlatego do terapii wciągamy zarówno dzieci, jak rodziców. Nasza propozycja to grupy terapeutyczne dla dzieci, terapia rodzinna, spotkania indywidualne, doradztwo psychologiczne i warsztaty dla rodziców. Jesteśmy pewni, że w każdej sytuacji, można człowiekowi pomóc. Humani ? profesjonalny psycholog i psychoterapia w Poznaniu.

  Termin dodania: 07 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Głogów »

  Psychoterapia jest formą leczenia nerwic, zaburzeń lękowych, depresji, zaburzeń osobowości, uzależnień a zarazem pomocą w rozwiązaniu trudności

  życiowych. Wykonuje się ją także pomocniczo w zaburzeniach psychosomatycznych (refluksie żołądka, chorobie wrzodowej, wieńcowej, chorobach onkologicznych, migrenach,

  alergiach, itp). Oddziaływania psychoterapeutyczne przez rozmowę, pracę z ciałem, hipnozę, metaforę i inne techniki zbadane naukowo mają na celu

  doprowadzić do rozwoju osobowości. Psychoterapeuta Głogów rozwiąże Państwa wszystkie problemy.

  Termin dodania: 02 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psycholog Gorzów »

  Psycho Komfort do nowo powstały gabinet psychologa dla osób chcących sobie pomóc. Jeżeli doświadczasz obecnie trudności w życiu, przechodzisz kryzys lub żyjesz w ogromnym stresie, zmagasz się z depresją lub nerwicą, masz problemy z asertywnością lub komunikacją z otoczeniem, jesteś po terapii dla osób uzależnionych lub współuzależnionych, jesteśmy tu właśnie dla Ciebie. Zapraszamy wszystkie osoby, które chcą przejść przez terapie takie jak, terapia rodzic- dziecko, terapie dla par, małżeństw biofeedback Gorzów, zdrowe odchudzenia się, terapia sztuką, wsparcie psychokardiologiczne, wsparcie psychoonkologiczne.

  Termin dodania: 08 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Dobry psycholog Warszawa »

   
  Często nie radzimy sobie z problemami codziennego życia i wówczas pomocny okazuje się psycholog, który nas wysłucha i dzięki niemu z pewnością swobodniej nam jest rozwiązywać te kłopoty. Coraz więcej ludzi szuka u psychologów pomocy dlatego również mają oni wielu pacjentów i zawód ten jest dosyć popularny w aktualnych czasach. Powoduje to, że do wyboru posiada się wielu psychologów i wówczas zadajemy sobie zapytanie jak wskazać zadowalającego? Dobry psycholog Warszawa powinien umieć słuchać, rozumieć pacjenta, wzbudzać zaufanie pacjenta jak również taka, która do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.
  Często nie radzimy sobie z kłopotami codziennego życia i wówczas pomocny okazuje się psycholog, który nas wysłucha i dzięki niemu z pewnością prościej nam jest rozwiązywać te kłopoty. Coraz więcej ludzi szuka u psychologów wsparcia dlatego też mają oni wielu pacjentów i zawód ten jest dosyć atrakcyjny w dzisiejszych czasach. Wywołuje to, że do wyboru ma się wielu psychologów i wówczas zadajemy sobie zapytanie jak wybrać zadowalającego? Dobry psycholog Warszawa powinien umieć słuchać, rozumieć pacjenta, wzbudzać zaufanie pacjenta a także taka, która do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie.
   

  Termin dodania: 13 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Gabinet Pomocy Psychologicznej i Psychoterapii "ODZYSKAJ KONTROLĘ" - Chorzów »

  Psychoterapia i psychologia mają za zadanie wspomaganie leczenia wszelkich problemów zdrowotnych związanych z kłopotami w normalnym życiu i rozwojem osobistym. Spotkanie z psychologiem zwykle jest wynikiem spadku zdolności do właściwego zachowania na co dzień. Psychoterapeuta i psycholog z naszego centrum pomocy udzielają pomocy ludziom dorosłym oraz dzieciom i młodzieży.
  Pomoc psychologiczna na tym polu dotyczy w głównej mierze problemów, jakie wywołuje depresja, nerwica czy anoreksja i bulimia. Na problemy ludzi zgłaszających się do ośrodka staramy się spojrzeć z wielu punktów widzenia. W takim przypadku użyteczna jest kompetencja oraz doświadczenie naszych specjalistów. Każda organizowana przez nasz ośrodek terapia bazuje na zwróceniu uwagi na uwarunkowania psychologiczne, społeczne czy kulturowe, a także na indywidualną perspektywę widzenia, którą ma każdy człowiek.
  Nasz zespół w swojej praktyce psychoterapeutycznej łączy różne ujęcia ? psychodynamiczne, behawioralne a także systemowe. Wszystko w sprawie zorganizowania doskonałej opieki. Pomyślnie rozwiązujemy kłopoty emocjonalne czy problemy wychowawcze naszych klientów. Zapewniana jest w naszym ośrodku zarówno pomoc psychologiczna, ale i neurorehabilitacja czy leczenie depresji. Nasze centrum prowadzimy z myślą o osobach potrzebujących pomocy z psychologii i psychoterapii.
  Zapewniamy wsparcie klientom cierpiącym na zaburzenia osobowości i zaburzenia psychiczne. Przez naszych specjalistów planowana jest terapia dla osób szukających sposobu na samorozwój. Owocnie finalizujemy kłopoty wychowawcze, z jakimi męczą się wychowawcy, a także wspieramy ludzi cierpiących na zaburzenia odżywania, to znaczy na anoreksję i bulimię. Nasi terapeuci sprawią, że Twoje załamanie nerwowe zakończy się, a Ty pokrzepisz się psychicznie. Podaruj sobie i swoim bliskim możliwość na lepsze życie ? terapia w naszym ośrodku psychologii i psychoterapii umożliwi Ci pokonać wszelkie problemy jakie mieszczą się w Twoim wnętrzu.

  Termin dodania: 09 05 2012 · szczegóły wpisu »
 • Psychoterapeuta Lublin - Agata Poręba »

  Terapia Lublin - poradnia Agaty Poręby oferuje kompleksową pomoc w przypadku problemów w życiu codziennym rozmaitego rodzaju zaczynając od depresji po aktywizację osób bezrobotnych.

  Agata Poręba jako doświadczony psycholog oraz psychoterapeuta niesie pomoc osobom pełnoletnim oraz w wieku dziecięcym oraz młodzieży. Przyjmuje w Szpitalu Neuropsychiatrycznym im. prof. Mieczysława Kaczyńskiego SPZOZ w Poradni Zdrowia Psychicznego Dzieci i Młodzieży, w NZOZ Poradni Zdrowia KUL i w Ośrodku Psychoterapii i Rozwoju Psycho-Soma w Lublinie.

  Psychoterapeuta Agata Poręba pracuje również jako nauczyciel akademicki. Współpracuje też z firmami w zakresie szkoleń psychologicznych oraz biznesowych, jak również programów rozwojowych i aktywizowania osób bez zatrudnienia. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Psychologicznego i pracuje zgodnie z normami które znajdują się w Kodeksie Etycznym Psychoterapeuty. Dobro Klienta zawsze jest w jej pracy najważniejsze. Odwiedzając jej poradnię można skorzystać z diagnozy psychologicznej, psychoterapii, konsultacji psychologicznej. Oferuje ponadto szkolenia jak również warsztaty. Warto polecić jej gabinet, gdyż proponowana przez nią pomoc psychologiczna zapewnia dobre rezultaty. Powinno się także wspomnieć, iż Agata Poręba nadal rozszerza swoją wiedzę w obrębie psychologii w ramach studiów doktoranckich.

  Termin dodania: 10 01 2017 · szczegóły wpisu »
 • Miejsce dobrej terapi - poradnia psychologa »

  Psychoterapia nie jest w żadnym wypadku sprawą prostą. Psychoterapia przeprowadzana jest przez kwalifikowanych psychoterapeutów. Tu z pewnością psycholog Lublin - Miejsce dobrej terapii, poradnia posiadająca adekwatne upoważnienia oraz duże doświadczenie może Tobie wspomóc. Jeżeli wiesz, że psychoterapia to pewna okazja, by wrócić do normalności lub uporać się z kłopotami - wejdź na opisywaną witrynę. Nie odwiedzaj poradni, która ma słabą reputację lub też krzywdzi, zamiast pomagać. Na wyznaczonej domenie internetowej znajdziesz wszystkie wiadomości dotyczące pracy psychologa i jego możliwości. Ekspresowo przekonasz się, że psychoterapia jest właśnie dla Ciebie. Nie zwlekaj i już dziś skorzystaj z wsparcia.

  Termin dodania: 26 07 2017 · szczegóły wpisu »