SEO

Firmy sprzątające Poznań

Firmy sprzątające Poznań Priorytetem Firmy Handlowo-Usługowa ?Seti? jest zapewnienie pracodawcom idealnych warunków działania firm. Wszechstronna oferta obejmuje usługi w zakresie outsourcingu kadr, rozliczeń dofinansowań z PFRON, BHP i PPOŻ oraz usług porządkowych ? głównego obszaru działalności. Sprzątanie pomieszczeń i powierzchni zielonych odbywa się zgodnie z wszelkimi normami bezpieczeństwa i jakości (w 2006 roku wdrożono certyfikat jakości ISO, zaś w 2010 roku ? norma PN-1800). Świetnie wykwalifikowany zespół specjalistów dysponuje nowoczesną infrastrukturą techniczną oraz wydajnymi preparatami czyszczącymi, umożliwiającymi profesjonalną obsługę wszelkiego typu powierzchni. W usłudze czyszczenie dywanów, mycie szkła, posadzek, czyszczenie basenów. Poznań, nr tel 061 8220 395.

Szczegóły strony www.seti-poznan.pl:

Podlinkuj stronę www.seti-poznan.pl:

Firmy sprzątające Poznań

Odwiedziny robotów:

Odwiedziny yahoo 14 Odwiedziny googlebot 13

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Prace wysokościowe kielce »

  Firma Alpin Rafał Knap to wynik moich pasji i zainteresowań. Już, jako młody chłopak straszyłem sąsiadów wspinając się na najwyższe drzewa i budynki. Zamysł powołania firmy rodził się w mojej głowie już od dłuższego czasu. Z jednej strony szkoła, z drugiej wyjazdy w góry, wspinaczka i jaskinie. Nadszedł czas, kiedy musiałem podjąć decyzję, w którym kierunku iść .Zdałem sobie sprawę, że tylko prowadzenie firmy da mi satysfakcję i spełnienie zawodowe. W 2000 roku postanowiłem połączyć hobby z pracą. Od tego czasu firma Alpin Rafał Knap wspina się na najwyższe budynki i kominy w Polsce.

  Termin dodania: 15 09 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dezynsekcja obiektów zabytkowych i zwalczanie szkodników drewna metodą Veloxy »

  Dezynsekcja drewna w archiwach, kościołach.
  Dezynfekcja i dezynsekcja w obiektach zabytkowych.
  Zabezpieczanie obiektów i zwalczanie szkodników drewna takich jak spuszczel, kołatek i inne.
  Zwalczanie szkodników drewna metodą veloxy.
  SeoKataLoger

  Termin dodania: 08 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Archiwizacja dokumentów »

  Pomimo zaawansowanej komputeryzacji w dziedzinie zarządzania informacją, w każdym biurze, banku czy instytucji nadal wykorzystywane są papierowe formy dokumentów. Prowadzi to do problemu związanego z takimi zagadnieniami, jak archiwizacja, niszczenie i utylizacja, zgodne z obowiązującymi przepisami. Pomyślcie Państwo o wszystkich dokumentach przechowywanych przez Waszą firmę ? starych fakturach, notatkach, umowach czy ofertach i o ryzyku związanym z potencjalnym wyciekiem informacji na zewnątrz i ewentualnymi konsekwencjami prawnymi.

  Termin dodania: 22 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie Wrocław »

  Firma świadczy usługi porządkowe związane z szeroko rozumianym pojęciem sprzątania we Wrocławiu.
  Jesteśmy profesjonalistami. Do pracy wykorzystujemy wyłącznie profesjonalne środki czystości oraz maszyny i urządzenia sprzątające.
  Zapraszamy.

  Termin dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Maszyny czyszczące »

  Firma jest dystrybutorem profesjonalnych maszyn i urządzeń czyszczących wiodących producentów europejskich - oferta skierowana do firm zajmujących się profesjonalnym utrzymaniem czystości.
  Ponadto sprzedajemy środki czyszczące najnowszej generacji dwóch europejskich producentów. Zapraszamy.

  Termin dodania: 29 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Szkło artystyczne »

  W imieniu firmy ATELIER DESIGN pragniemy Państwa zaprosić na wielka przecenę, wyprzedaż mebli i artykułów dekoracyjnych w dniach 23 listopada - 29 listopada.
  Od dnia 1 grudnia profil naszej firmy zostanie zmieniony, rezygnujemy z salonu mieszczącego się na Bielanach Wrocławskich ul. Wrocławska 7 a sprzedaż mebli odbywać się będzie poprzez sklep internetowy i aukcji.
  Na życzenie naszych klientów dalej jednak będziemy wyszukiwać interesujące ich eksponaty oraz oferować możliwość zamówienia mebli z drewna egzotycznego według indywidualnych projektów. Wyposażać będziemy kompleksowo hotele, restauracje, gabinety, lokale

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Regulamin sklepu internetowego »

  Kancelaria powstała w formie spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, jednakże wobec zmiany prawa wprowadzającej wymóg prowadzenia przez radców prawnych działalności osobiście, wspólnicy Kancelarii postanowili prowadzić dalszą działalność w formie spółki cywilnej, a następnie od roku 2004 w formie spółki partnerskiej. Partnerzy Wojciech Armknecht i Piotr Edmund Fandrey uczestniczą w pracach Kancelarii od momentu jej założenia w 1989 roku. Kancelaria świadczy pomoc prawną od 1989 roku. W tym czasie współpracowaliśmy lub współpracujemy z klientami z wielu branż. Pozwoliło nam to uzyskać wszechstronne doświadczenie w świadczeniu kompleksowej pomocy prawnej dla przedsiębiorców.

  Termin dodania: 04 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Warszawa »

  Firma TANDEM zajmuje się profesjonalnym sprzątaniem obiektów medycznych i biurowych od 1986 roku. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług sprawiają, ze jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw.
  Firma TANDEM pragnie zainteresować Państwa swoja ofertą serwisu stałego utrzymywania czystości. Firma działa od roku 1986, zadanie nasze to kompleksowe utrzymywanie porządku w obiektach biurowych, przemysłowych i mieszkalnych - w każdym, indywidualnie dobranym zakresie Nasz wyselekcjonowany, stabilny i uczciwy personel obsługuje kilkadziesiąt dużych obiektów biurowych o łącznej powierzchni kilkuset tysięcy metrów kwadratowych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz wysoka jakość usług sprawiają, ze jesteśmy solidnym i wiarygodnym partnerem zarówno dla małych jak i dużych przedsiębiorstw

  Termin dodania: 06 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Sprzątanie biur Wrocław »

  Od jakiegoś czasu we Wrocławiu jak i jego okolicy swoją działalność prowadzi firma sprzątająca DELUXE. Stanowi ją zespół doświadczonych osób, które świadczą Kontrahentom prywatnym jak również firmom, sprzątanie budynków. Z oferty firmy SPRZĄTANIE DELUXE Wrocław skorzystać może każdy, komu zależy na czystości w miejscu w jakim przebywa na co dzień, a z różnorakich przyczyn, nie może sam przeznaczyć odpowiednią liczbę godzin na sprzątanie. W czasie realizowania zlecenia, personel firmy sprzątającej DELUXE, dokonuje wszelkich starań, aby efekt w pełni spełnił oczekiwania Kontrahenta. Na wysoką jakość sprzątania firmy DELUXE wpływają również skuteczne artykuły pielęgnacyjne jak i praktyczny sprzęt, które znacząco usprawniają sprzątanie każdego budynku mieszkalnego czy biura. Prócz budynków mieszkalnych i biurowych, firma sprzątająca DELUXE realizuje również sprzątanie grobów.

  Termin dodania: 20 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • EKOMART s. c. - usługi bhp, szkolenia, »

  Firma Ekomart rozpoczęła swoją działalność w roku 1999. Naszymi głównymi usługami są badania w zakresie ochrona środowiska i tematyki bhp. Kadrę naszych pracowników tworzą wysoce wykwalifikowani specjaliści w zakresie bhp i ochrony środowiska. Ekomart S. C. cieszy się dużym zaufaniem wśród klientów za sprawą usług wykonywanych zgodnie z wyznaczonym terminem. Nasze usługi świadczymy na terenie całego kraju. Dzięki naszemu profesjonalnemu wyposażeniu jesteśmy w stanie zagwarantować profesjonalność wykonanych usług. Nasza firma organizuje szkolenia w zakresie ochrony środowiska oraz bhp dla pracowników oraz przedsiębiorców.

  Termin dodania: 05 05 2013 · szczegóły wpisu »