SEO

Architected Sound

Architected Sound Wraz z naszymi specjalistami jesteśmy w stanie opracować bardzo dobrej jakości produkty, które pomagają w zredukować hałas oraz poprawią akustykę w biurach i mieszkaniach. Oferujemy doradztwo techniczne, projekty aranżacji wnętrz, pomiary akustyczne, pomiary izolacyjności akustycznej oraz dostawę i montaż systemów adaptacji akustycznej.

Szczegóły strony architected-sound.com:

Podlinkuj stronę architected-sound.com:

Architected Sound

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Elementy Betonowe »

  Wytworzenie perfekcyjnych jakościowo artykułów betonowych potrzebuje zastosowania materiałów o najwyższej próbie, prawidłowo dobranych domieszek. Nad systemem produkcji czuwać ma obowiązek co więcej profesjonalny ekspert, który zadba o zachowanie doskonałych parametrów kompozycji. Perfekcja wymaga dodatkowo zastosowania adekwatnych i nowoczesnych technologii. Najlepsi producenci jednocześnie zadbają o pierwszorzędny towar finalny jak i jego niewysoką cenę, co sumarycznie składa się na bardzo znaczące zadowolenie kontrahenta, który korzysta z tego rodzaju artykułów.

  Termin dodania: 24 10 2011 · szczegóły wpisu »
 • Systemy rynnowe »

  Rynny metalowe Struga to wyrób firmy Bratex Dachy sp. z o.o. s.k., będącej w posiadaniu dwudziestoletniego doświadczenia w produkcji asortymentu pokryć dachowych jak i wszystkich elementów składowych systemów orynnowania.
  System orynnowania został stworzony w oparciu o szwedzką blachę stalową stalową, producentem której jest przedsiębiorstwo SSAB.
  W przekroju rynna składa się jest z pięciu warstw ? stalowej, ocynkowania, pasywacyjnej, podkładu i wierzchniej powłoki. Dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań technologicznych rynny dachowe Struga charakteryzują wymagane właściwości mechaniczne.
  Na witrynie internetowej Struga-Rynny.pl widnieją się wszelkie szczegóły dotyczące produktu.

  Termin dodania: 08 11 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zawiesia linowe »

  Firma INTERFORK zajmuje się wyposażaniem magazynów, hurtowni czy zakładów produkcyjnych w sprzęt przeznaczony do transportu bliskiego. Asortyment e-sklepu INTERFORK zawiera bogatą ofertę urządzeń typu wózki paletowe manualne, wózki podnośnikowe czy wózki platformowe. Do bezpośredniego transportu ciężarów INTERFORK oferuje różnego rodzaju zawiesia. Oferowane zawiesia łańcuchowe jedno- bądź kilkucięgnowe wykonane są z najwyższej jakości łańcucha. Posiadają deklarację zgodności z normą bezpieczeństwa. Dwuwarstwowe poliestrowe zawiesia pasowe cechują się dużą wytrzymałością oraz wysokim udźwigiem. Dostępne w asortymencie sklepu INTERFORK zawiesia linowe wyprodukowano z lin ze stali ocynkowanej. Używa się ich podczas przenoszenia elementów ze stali oraz betonu.

  Termin dodania: 02 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz »

  Serwis projektowanie.gao.pl został stworzony specjalnie dla ludzi chcących powiększyć swoją wiedzę na temat projektowania, aranżacji wnętrz oraz ogólna wiedzę na temat ogólnie pojętego budownictwa. W serwisie doradzimy jakich produktów używać, jakich błędów nie popełniać. Nasz serwis to również spis ciekawych firm oferujących usługę aranżacji oraz projektowania wnętrz. Dzięki częstej aktualizacji serwisu będziesz zawsze na bieżąco. Zapraszamy.

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Mydło w płynie »

  Firma FORTE SWEDEN rozpoczęła swoją działalność w Szwecji w 1973 roku, błyskawicznie osiągając sukces w światowej branży kosmetycznej. Jej głównym celem działań jest produkcja kosmetyków. Asortyment FORTE SWEDEN obejmuje całą paletę różnego typu kosmetyków o precyzyjnie wyselekcjonowanych komponentach, ciekawych zapachach i nowoczesnym designie opakowań. Wytwarzamy kosmetyki bez parabenów, które otrzymały liczne certyfikaty jakości.

  Termin dodania: 21 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumaczenia włoski »

  Przetłumaczymy każdy, nawet najbardziej skomplikowany tekst. Dokonujemy przekładów na języki Unii Europejskiej, dotyczące literatury, tematów technicznych czy medycznych. Tylko teraz, promocja - tłumaczenia francuski, skorzystaj! Zapraszamy.

  Termin dodania: 28 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt Szczecin »

  Pracownia Projektowa QBATURA została założona w 2006r. przez arch. Joannę Grzybowską. Bazując na wieloletnim doświadczeniu zdobytym podczas współpracy z inwestorami oraz innymi pracowniami projektowymi, dajemy Państwu gwarancje fachowego i rzetelnego podejścia do każdego tematu. Pracownia zapewnia kompleksową i profesjonalną obsługę wszystkich etapów inwestycji. Wykonujemy projekty budowlane wielobranżowe: Budynków wielorodzinnych; Budynków jednorodzinnych; Budynków użyteczności publicznej; Zespołów handlowo-usługowych i rekreacyjnych; Hal przemysłowych i magazynów; Zagospodarowania terenu; Przebudowy i rozbudowy istniejących obiektów; Adaptacje projektów typowych; Aranżacje wnętrz. Dla zapewnienia pełnej satysfakcji naszych klientów, świadczymy usługi konsultacyjne, w pracowni oraz na miejscu u Klienta

  Termin dodania: 02 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie i zakładanie ogrodów warszawa »

  Autorska pracownia architektury krajobrazu. Od 14 lat tworzymy

  niepowtarzalne i przyjazne zielone wnętrze dla naszych klentów. Zajmujemy

  się projektowaniem ogrodów i małej architektury ogrodowej, realizujemy

  projeky własne oraz innych architektów. Wykonujemy inwentaryzacje terenów

  zielonych. Nasza oferta to również pielęgnacja i ochrona roślin.

  Wykonujemy wszytkie prace na każdym etapie zakładania ogrodu. Nasze realizacje rozpoczynają się od podstawowych czynności związanych z przygotowaniem terenu pod inwestycję aż do osiągnięcia efektu końcowego.

  - przygotowanie i niwelacje terenu
  - montaż instalacji odwadniających, nawadniających i oświetlenia
  - budowa tarasów drewnianych i małej architektury ogrodowej
  - budowa nawierzchni, murków oporowych,
  - wykonywanie nasadzeń
  - zakładanie trawników sianych, z rolki oraz metodą hydrosiewu
  - zapewniamy dostarczenie niezbędnych materiałów w trakcie realizacji

  Termin dodania: 18 03 2014 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów »

  Nasze przedsiębiorstwo zapewni Państwu nowatorskie i profesjonalne usługi ogrodnicze. Od ciekawego pomysłu po dokładną aranżację. Głównie specjalizujemy się w tworzeniu nowoczesnych kompozycji ogrodowych, choć z wielką przyjemnością zajmiemy się również wykonaniem klasycznego ogrodu. Ambitne projekty, nietuzinkowe rozwiązania i znakomite wyczucie potrzeb Klientów – to recepta sukcesu.
  Nasi specjaliści wykreują dla Ciebie plan idealny, a następnie zajmą się jego wykonaniem. Czerpiąc z bogatej wiedzy w sferze ogrodnictwa i praktycznych umiejętności, wypełnią pustą przestrzeń wielobarwnymi krzewami, pięknymi aromatami i inspirującymi dodatkami. Dla nas najważniejsza jest wysoka jakość produktów oraz zadowolenie naszych Klientów.
  Nasza firma wykonuje usługi w zakresie projektowania ogrodów, prac naziemnych związanych z tworzeniem ogrodu i konserwacji gotowych przestrzeni zielonych, jak i w zakresie sprzątania ogrodów. Projektowanie ogrodów Toruń

  Termin dodania: 20 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Gorycki i Sznyterman »

  Zrealizowaliśmy dużo ciekawych prac. Można je obejrzeć w obiektach sportowych, telewizji, budynkach kulturalnych i wielu innych miejscach. Gorycki i Sznyterman buduje innowacyjne rozwiązania techniczne i projektują je z myślą o najbardziej wymagającym kliencie. Projekty i zlecenia wykonujemy z największą dokładnością przez doświadczony zespół.

  Termin dodania: 30 01 2020 · szczegóły wpisu »