SEO

Agencje ochrony Podkategoria: Agencje ochrony

 • DS Fokus - Agencja ochrony osób i mienia »

  Firma D.S. FOKUS Sp. z o.o. jest koncesjonowaną firmą świadczącą usługi z zakresu profesjonalnej ochrony obiektów handlowych, przemysłowych, firm i biur, a także osiedli mieszkaniowych. Firma posiada również ogromne doświadczenie w ochronie imprez masowych w tym imprez sportowych oraz imprez o podwyższonym stopniu ryzyka. W dobie szeroko pasmowego Internetu oraz ogromnego postępu techniki w ofercie znajduję się także najnowocześniejsza forma ochrony ?e-ochrona? zapewniająca jedną z najbardziej niezawodnych form nadzoru.

  Kompleksowo zajmuje się także projektowaniem, montażem oraz konserwacją systemów: telewizji dozorowej, systemów sygnalizacji napadu i włamania, systemu kontroli dostępu, systemów kontroli i nadzoru pracy. W ofercie znajdziecie Państwo wiele innych usług, które wykonuje na życzenie klienta takich jak ochrona VIP, doradztwo z zakresu prawa gospodarczego i inne.

  Zdobyte doświadczenie ma ogromny wpływ na wysoką skuteczność działań, poprzez dobrze przygotowaną strategię ochrony, zapobiegawczość, znajomość możliwych potencjalnych zagrożeń. Procentuje także w sytuacjach ekstremalnych.

  Usługi oferowane są na terenie całego kraju.

  Termin dodania: 13 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ochrona vip »

  Cały czas doskonalimy swoje umiejętności, tak aby zadbać jak najlepiej o Państwa bezpieczeństwo. Agenci zaawansowanie posługują się Naszą jednostkę wyróżnia oddanie, dyskrecja a także niezmiernie wysoka kultura osobista. Mamy świadomość powagi i odpowiedzialności płynących z pełnionych przez naszą firmę usług. Totalnie znamy zapotrzebowanie rynku. Realizujemy najwyższe standardy, stosujemy restrykcyjne izraelskie procedury ochrony osobistej.

  Termin dodania: 04 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Monitoring Warszawa »

  Firma Block Alarm ? Autoryzowany Zakład Systemów Alarmowych jest obecna na polskim rynku od 1991 roku. Już od blisko 20 lat zajmujemy się projektowaniem oraz instalacją systemów zabezpieczających różnego rodzaju budynki: mieszkania, domy, biura, sklepy czy magazyny. Specjalizujemy się w obsłudze klientów indywidualnych oraz małych i średnich firm.

  Dostarczamy niezawodne rozwiązania dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Instalację poprzedzamy szczegółową analizą potrzeb, dzięki czemu możemy zaproponować optymalny system bezpieczeństwa. Na życzenie klienta prezentujemy działanie wskazanych urządzeń oraz wykonujemy symulację kosztów.

  Wieloletnie doświadczenie w montowaniu i modernizacji instalacji niskoprądowych pozwala na kompleksową obsługę klienta - instalacje: alarmowe, antenowe, tv dozorowej czyli monitoring, kontroli dostępu, domofonowe, telefoniczne począwszy od okablowania, na serwisie pogwarancyjnym kończąc.

  Termin dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Agencje ochrony

Agencje ochrony - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie