SEO

Profile elewacyjne

Profile elewacyjne Producent profili z tworzyw sztucznych dla budownictwa Bella Plast oferuje profile elewacyjne PCV do systemów ociepleń. Systemy ociepleń budynków dla których nasza firma produkuje profile wykończeniowe (listwy elewacyjne) nazywane są metodą „lekką-mokrą”, gdzie element „lekki” to okładzina termiczna: np. styropian lub wełna mineralna, a element „mokry” to tynk strukturalny zaciągany na okładzinę i zbrojony siatką z włókna szklanego. W nomenklaturze UE stosuje się nazwę BSO (bezspoinowe systemy ociepleń) – ETICS (a heat-insulating composite heat cladding system). Podstawową zasadą tego sposobu wykonywania ocieplenia budynku jest montaż okładziny termicznej tak, aby wyeliminować powstawanie mostków termicznych oraz ograniczyć destrukcyjny wpływ wody wnikającej w głąb elewacji. Oferta Bella Plast to pełny asortyment profili elewacyjnych, niezbędnych do prawidłowego wykonania elewacji BSO, podnosząc jej jakość, żywotność i estetykę. Oferujemy m. in. listwy do boniowania (bonie), pozwalające wykonywać ozdobne bonie w elewacji ociepleniowej, listwy okapnikowe (okapniki, kapinosy), do odprowadzania wody z elewacji, listwy przyokienne, do wykonywania dylatacji pomiędzy ościeżnicą okienną, a tynkiem, listwy dylatacyjne, kątowniki łukowe i proste, oraz wszelkiego typu listwy startowe i wykończeniowe. Nasze produkty posiadają Krajową Ocenę Techniczną wydaną przez Instytut Techniki Budowlanej w Warszawie, potwierdzające ich wysokie właściwości użytkowe. Firma Bella Plast posiada nowoczesny zakład produkcyjny zlokalizowany pod Warszawą, z pełnym zapleczem technicznym. Tu powstają wszystkie oferowane produkty, oraz prowadzone są prace nad nowymi innowacyjnymi rozwiązaniami. Bella Plast posiada certyfikat jakości ISO 9001:2008 jak również inne wyróżnienia potwierdzające wysoką jakość oferowanych produktów. Oferujemy najwyższej jakości produkty, doradztwo techniczne i sukces podczas odbioru technicznego elewacji. Zapraszamy na bellaplast. com. pl po więcej informacji o naszych profilach elewacyjnych. Bella Plast jest również producentem profili PCV do zabudowy gipsowo-kartonowej, do mokrego tynku, gresu i klinkieru. Realizuje również indywidualne zamówienia klienta, produkujemy profile według przedstawionego projektu.

Szczegóły strony https:/bellaplast.com.pl/katalog-produktow/profile-do-systemow-ocieple/:

Podlinkuj stronę https:/bellaplast.com.pl/katalog-produktow/profile-do-systemow-ocieple/:

Profile elewacyjne

Odwiedziny robotów:

Zobacz podobne wpisy w tej kategorii:

 • Szamba ekologiczne. »

  Zrobiono szalenie interesującą ofertę produktów dla klientów indywidualnych i przedsiębiorstw, w ramach której można zakupić dla siebie produkty o najlepszej jakości takie jak: zbiorniki na [szambo, gnojniki oraz przepompownie oraz oczyszczalnie. Poza tym w stałej sprzedaży są takie produkty, jak szamba ekologiczne oraz szamba betonowe. Cena takich artykułów jest zróżnicowana. Producenci oferują niezwykle wiele interesujących produktów I promocji oraz rabatów wszystkim zaciekawionym. Trzeba więc z tego korzystać. Doświadczenie producentów pozwala na kupno artykułów o dobrej jakości.

  Termin dodania: 08 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Zbiorniki na szambo. »

  W dystrybucji jest bardzo dużo produktów takich jak: szamba, gnojniki oraz dużo zróżnicowanego rodzaju akcesoriów, dzięki którym ma się możliwość wyposażyć się w dobry sposób. W sprzedaży są takie produkty jak: szambo betonowe, szamba do oczyszczali i kotły oraz wiele innego rodzaju produktów.
  Wytwórcy oferują najlepszej jakości szamba betonowe i gnojniki, a także serwis gwarancyjny ? dowóz wybranych akcesoriów a także montaż jest gwarantowany. Serwis czynny jest przez całą dobę. Warto już dziś sprawdzić zdania klientów oraz dobrać cokolwiek dla siebie spośród zamożnej oferty.

  Termin dodania: 06 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Dachy »

  Bratex Dachy sp. z o.o. s.k. to jednostka gospodarcza z Dębicy działająca w branży produkcji materiałów na pokrycia dachowe jak również ich zupełnego wyposażenia w postaci orynnowania i innych elementów potrzebnych do ich montażu. Na witrynie www.bratex.pl wyczerpująco zostały zobrazowane wszystkie z produktów znajdujące się w ofercie - w tym także rynny i blachy różnych klas. Jest to również strefa, gdzie można poznać informacji o tym jak układa się możliwość współpracy z firmą Bratex.

  Termin dodania: 19 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Kontenery »

  Kontenery-weldon.pl to witryna internetowa, która została stworzona by przedstawić, działalność przedsiębiorstwa Weldon, posiadającego zakład produkcyjny w Dębicy, natomiast dział handlowy w Brzezówce nieopodal Ropczyc. Bazowym profilem produkcyjnym jednostki jaką jest Weldon jest produkcja metalowa, która umożliwia produkcję i montaż kontenerów różnego przeznaczenia i barier tłumiących hałas. Firma zajmuje się nie tylko produkcją metalową ale także oferuje nietypowe i ważne usługi w tej branży ? w tym badanie nieniszczące spoin i spawów oraz usługi takie jak wynajem kontenerów bądź maszyn ? przykładowo dźwigów czy podnośników.

  Termin dodania: 03 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Piaskowiec dekoracyjny »

  Piaskowiec dolnośląski to jedna najlepszych jakościowo odmian tego surowca w Polsce. Firma Piascar wykonuje z niego płytki doskonale nadające się jako elementy dekoracyjne na wszystkie podłogi, tarasy i schody. Cechuje je wysoka jakość oraz odporność na niskie temperatury i ścieranie. Piaskowiec naturalny swoje zastosowanie znajduje także przy tworzeniu elewacji budynków jak również idealnie nadaje się do ozdoby twojego ogrodu. W ofercie firmy znajdują się schody z piaskowca oraz elewacje z piaskowca. Więcej informacji na temat zastosowania tego surowca znajdziesz na stronie internetowej firmy Piascar.

  Termin dodania: 10 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ogrodzenia Białystok »

  ArtForma Design oferuje wysokiej jakości wyroby metalowe wśród których można wymienić tablice informacyjne i pamiątkowe, ogrodzenia i balustrady oraz wiele więcej. Wszystkie nasze produkty wytwarzane są przez zawodowców z dużym stażem pracy w tym zawodzie oraz z najwyższej klasy materiałów. Wszystko to sprawia, że produkty firmy są cenione zarówno przez osoby prywatne jak i przedsiębiorstwa, które miały okazję z nami współpracować. Jeśli szukasz ogrodzenia w Białymstoku, skorzystaj z naszej atrakcyjnej oferty.

  Termin dodania: 14 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Granit »

  Marmur, granit i trawertyn ? te kamienie znajdziecie na stronie rogala.com.pl. Sklep internetowy Może zostać doceniony przez klientów dzięki intuicyjnej kontroli, przejrzystej witrynie i atrakcyjnej cenie. Część materiałów przeznaczona jest dla remontowych ? płytki marmurowe i granitowe, a także podłogowe. Materiał do obróbki znajdą w sklepie internetowym także Kamieniarze ? płyty marmurowe oraz płyty granitowe. Łupek, piaskowiec a także onyx również są dostępne w ofercie sklepu.

  Termin dodania: 15 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Granit »

  Posiadasz firmę budowlaną? Zajmujesz się wykończeniami wnętrz? A może Twój dom jest w trakcie budowy, a Ty jesteś w fazie projektowania wnętrz? Niezależnie na jakim etapie budowy jesteś znajdziesz na serwisie ChinskiGranit.pl przydatne informacje o materiałach wykończeniowych- różnego typu kamieniach i produktach kamiennych. Największym uznaniem na świecie cieszy się marmur i granit - zapewne dlatego tak dużo miejsca na witrynie poświęcone jest tym dwóm materiałom kamieniarskim. W sklepie internetowym wbudowanym w wortal znajdziesz przykładowe zdjęcia poszczególnych gatunków kamienia, jak również poznasz ceny produktów kamiennych. Płytki marmurowe i płytki granitowe również mają swoje miejsce na stronie.

  Termin dodania: 15 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Ocieplanie pianką Inowrocław »

  Pianka poliuretanowa to nowoczesna metoda ocieplania domów. Przez unikatową strukturę z łatwością izoluje miejsca o trudnym dostępie. Przeciwnie do innych produktów związanych z ociepleniem powłoka izolacyjna pianki poliuretanowej jest bardzo cienka i nie wypełnia zbyt dużej ilości miejsca. Przedsiębiorstwo KDK Pro oferuje Państwu ocieplenia w systemie otwartokomórkowym i zamkniętokomórkowym. Od prawie 20 lat współpracujemy z zleceniodawcami małych i dużych inwestycji, ocieplając budynki przy zastosowaniu pianki PUR.

  Pianka poliuretanowa nadaje się do stosowania zarówno przy ociepleniach domów, jak i hal magazynowych. Najważniejsze zalety tego materiału to doskonała izolacja cieplna, forma ułatwiająca aplikację w skomplikowane miejsca, trwałość strukturalna i niski współczynnik absorpcji wilgoci. Używając piankę PUR w ociepleniach kompletnie ogranicza się powstawanie tzw. mostów cieplnych i hamuje się powstawanie grzybów i pleśni. Patrząc z tej perspektywy materiał zapewnia komfort osobom cierpiącym na alergie i doskonale zabezpiecza budynki mieszkalne, oraz użytkowe.

  Izolacja natryskowa pianką PRO gwarantuje oszczędność pracy, powierzchni i budżetu. Jako firma z bogatym doświadczeniem gwarantujemy fachowe realizacje i wysoką efektywność izolacyjną. Wprowadzając ten materiał na rynek mieliśmy nadzieję, że może on zmodernizować technologię ociepleń w Polsce. Mieliśmy rację, gdyż dzisiaj co raz więcej Klientów wybiera izolację pianką PRO. Zachęcamy wszystkich do skorzystania z oferty naszej firmy i do konsultacji z naszymi pracownikami.

  Termin dodania: 11 10 2016 · szczegóły wpisu »
 • Caparol - systemy ociepleń i farby »

  Oferta marki Caparol to farby, tynki oraz kompleksowe systemy ociepleń dedykowane dla budynków mieszkalnych a też firmowych. Marka jako pierwsza na globie opracowała produkcję dyspersyjnych farb elewacyjnych. Artykuły Caparol cenione są zarówno przez krajowych, europejskich oraz światowych znawców zajmujących się elewacjami oraz aranżacjami budynków. Wisienką na torcie złożonym z artykułów marki Caparol jest jedna z najogromniejszych gam odcieni proponowanych farb. Stawiając na artykuły tej marki, mogą Państwo być pewni przetestowanej, odkrywczej technologii, która pozostała całkowicie przetestowana na zróżnicowanych podłożach.

  Termin dodania: 12 08 2018 · szczegóły wpisu »