SEO

Architekci Podkategoria: Architekci

 • Pensjonaty nad morzem, Nieruchomości w Pobierowie »

  Oferowane przez nas nieruchomości w Pobierowie i domy nad morzem, za dobę od klienta kosztują mniej więcej około sto złotych za dobę. Kwota cenowa uzasadniona jest jakością danego pensjonatu i apartamentów w pensjonacie. Pensjonaty nad morzem musimy rezerwować zdecydowanie wcześniej, jeszcze przed okresem wakacyjnym, by mieć pewność, że znajdziemy jeszcze dobre miejsca nad morzem.

  Termin dodania: 28 12 2011 · szczegóły wpisu »
 • Wyposażenie wnętrz »

  Profesjonalna strona Avocadostudio.pl pozwala w prosty sposób kupić wyśmienite akcesoria, które będą stanowiły ważny element każdego wnętrza. Po wejściu w poszczególne zestawy artykułów, jak kuchnia, łazienka bądź też sypialnia, pojawi się lista akcesoriów, które charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem oraz bogatą kolorystyką. Wszystkie przedstawione tu patelnie żeliwne, dzbanki do herbaty bądź akcesoria do wina to szczególny design jak też użyteczność.

  Termin dodania: 30 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Architekt »

  Aby odnieść sukces w biznesie przede wszystkim należy zadbać o odpowiednią reklamę. Spośród środków z jakich można skorzystać w celu dobrego zaprezentowania Państwa pomysłu, z pewnością wartymi zainteresowania będą różnego rodzaju makiety architektoniczne bądź też komputerowe wizualizacje tworzone przez profesjonalną firmę Virtual City. Zespół pracowników składający się z wysoko wyszkolonych specjalistów charakteryzuje zaangażowanie i indywidualne podejście do każdego Klienta, dzięki czemu każdy zrealizowany projekt jest unikalny. Dla wszystkich rozważających skorzystanie z usług firmy, na stronie zaprezentowane zostały dotychczas zrealizowane projekty architektoniczne mogące posłużyć jako dowód profesjonalizmu pracowni Virtual City.

  Termin dodania: 21 02 2012 · szczegóły wpisu »
 • Aranżacja wnętrz Poznań »

  Maria Jachalska, ceniony projektant wnętrz z Poznania, oferuje kompleksowe usługi z domeny aranżacja wnętrz mieszkalnych czy komercyjnych. Portfolio biura projektowego zawiera w sobie nowatorskie projekty wnętrz, nadające aranżowanym powierzchniom indywidualny klimat przy zachowaniu ich naturalnego potencjału. Realizacje poszerzone zostały o projektowanie unikalnych mebli i pozostałych akcesoriów. Na życzenie klienta dysponujemy katalogiem wzorów artykułów z zakresu sztuki użytkowej autorstwa młodych rodzimych designerów. Pracownia Marii Jachalskiej świadczy kompleksowe zamówienia z dziedziny designu wnętrz, począwszy od indywidualnych konsultacji, dopasowania kolorów pomieszczeń, aranżacji przestrzennej po drobiazgowy nadzór nad wykonaniem autorskich projektów. Dołącz do rzeszy usatysfakcjonowanych odbiorców ? skontaktuj się z biurem Marii Jachalskiej: Poznań oraz Wielkopolska, nr tel. 509 676 007.

  Termin dodania: 26 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie wnętrz Wrocław »

  Traczewska design to grupa kreatywnych architektów wnętrz śledzących najnowsze trendy w sferze designu. Nasza działalność obejmuje zarówno Polskę, jak i kraje europejskie. Dostarczamy niebanalnych inspiracji ze świata architektury, wzornictwa, projektowania i estetyki wnętrza. Pragniemy, aby nasze rozwiązania projektowe były wizualnie i funkcjonalnie dopracowane w najdrobniejszym detalu, osiągając tym samym estetyczny ideał. Działanie na styku ?starego? z ?nowym? zapewnia różnorodność i niebanalność proponowanych przez nas rozwiązań, indywidualnie dopasowanych do potrzeb inwestora

  Termin dodania: 26 01 2012 · szczegóły wpisu »
 • Toruń projektowanie ogrodów »

  Nasi projektanci potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Tworzą proste lub luksusowe kompozycje ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i charakter Klientów. Doskonale łączą ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc oryginalne kompozycje, które trafiają w zróżnicowane gusta Klientów. Projektowanie ogrodów jest zajęciem bardzo wymagającym. Każde zlecenie traktujemy bardzo poważnie. Podczas pierwszej wizyty u Klienta, szczegółowo omawiamy Jego potrzeby i szczegółowo oceniamy właściwości gleby i terenu, aby precyzyjnie dopasować rośliny i rozplanować poszczególne strefy ogrodu. Podczas projektowania dbamy o adekwatny dobór kompozycji ogrodowej, a także o dopasowanie architektury krajobrazu do upodobań naszych Klientów. Potrafimy także zaprojektować instalację wodną i oświetlenie, wraz z elementami dekoracyjnymi w Państwa ogrodzie.
  Nasi pracownicy mają dostęp do specjalistycznych urządzeń i innowacyjnych programów komputerowych. Dzięki bogato rozwiniętej technologii będą Państwo mogli obejrzeć projekt w każdej chwili, bez wychodzenia z domu. Nasze projekty wykonujemy w unikatowej technice 3D, która lepiej eksponuje nasze koncepcje. Walorem naszego przedsiębiorstwa jest wysoka jakość usług, profesjonalizm i pomysłowość w procesie tworzenia unikatowych projektów ogrodów. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Możemy stworzyć dla Państwa ogród jak z bajki.

  Harasimowicz Projektowanie ogrodów
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice Toruń
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Układanie kostki brukowej »

  Przedsiębiorstwo Albumogrodnika zajmuje się świadczeniem usług ogrodniczych. Piękny ogród to miejsce pełne, z jednej strony równowagi i uciech, z drugiej. Estetycznie zaplanowany i stworzony ogród stanowi wizytówkę naszego domu. Nasza spółka w zakresie swojej działalności świadczy usługi ogrodowe, głównie takie jak: tworzenie projektów i zagospodarowania krajobrazu, ich wykonanie, zakładanie trawników, montaż oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania działki, opracowywanie komponentów niewielkiej architektury ogrodowej, przegląd krajobrazu, i konserwację ogrodu. Bogata wiedza o ogrodnictwie pozwala nam osiągać niezwykłe efekty, które radują zmysły i przykuwają uwagę. Wykonywane przez naszych architektów ogrody to jedyne w swoim rodzaju i pełne dobrego smaku kompozycje. W naszej pracy wykorzystujemy wysokiej jakości narzędzia i posługujemy się nowinkami technologicznymi. Wszechstronne kompetencje naszych pracowników bez wątpienia mają wpływ na wysoki standard świadczonych usług. Firma Albumogodnika wiąże pomysłowość z zawodowstwem. Zapewniamy niekonwencjonalne koncepcje i piękne aranżacje. Albumogrodnika to ogrody realizowane z zamiłowaniem.
  Po za projektowaniem ogrodów, firma Albumogrodnika świadczy także usługi związane z pielęgnacją ogrodów, brukarstwem, instalacją oświetlenia oraz systemów nawadniających, a także odśnieżaniem i sprzątaniem terenów zieleni przy domach, jak i w miejscach publicznych. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia. OGRODY TORUŃ

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Projektowanie ogrodów Toruń »

  Pracownia Projektowa Haberogrody pasjonuje się świadczeniem usług ogrodniczych. Czarujący ogród to przestrzeń pełna, z jednej strony harmonii i beztroski, z drugiej. Dorodnie zaplanowany i stworzony ogród stanowi wizytówkę naszego domu. Nasza spółka w zakresie swojej działalności świadczy czynności ogrodowe, w szczególności takie jak: kreowanie projektów i zagospodarowania ogrodów, ich realizację, zakładanie trawników, montaż oświetlenie ogrodowego i systemów nawadniania działki, aranżowanie komponentów niewielkiej architektury ogrodowej, badanie krajobrazu, i pielęgnowanie ogrodu. Ogromna wiedza o ogrodnictwie umożliwia nam tworzyć niezwykłe efekty, które cieszą zmysły i przykuwają wzrok. Projektowane przez naszych architektów projekty ogrodów to jedyne w swoim rodzaju i pełne magii kompozycje. W naszej działalności używamy wysokiej jakości narzędzia i eksploatujemy nowinki technologiczne. Szerokie kwalifikacje naszych specjalistów z pewnością oddziałują na wysoki standard świadczonych usług. Pracownia projektowa Haber łączy otwartość umysłu z zawodowstwem. Gwarantujemy świeże koncepcje i piękne aranżacje. Haberogrody to ogrody wykonywane z pasją.
  Oprócz projektowania ogrodów, nasz personel świadczy także usługi związane z konserwacją ogrodów, brukarstwem, montażem oświetlenia a także systemów nawadniających, oraz odśnieżaniem i porządkowaniem ogrodów przy prywatnych domach, jak i w miejscach publicznych. Posiadamy bogaty asortyment specjalistycznych preparatów, a także bogatą infrastrukturę technologiczną, które mają wpływ na szybsze zakończenie zlecenia.

  Termin dodania: 19 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • Tanie projekty domów uarchitekta.pl »

  Jeśli szukacie doskonały projekt swojego lokalu, to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą firmą architektoniczną. Poprzez to, że posiadamy rozległą wiedzę a dodatkowo przyszłościowe postępowanie w wielu sprawach cieszymy się dużym zainteresowaniem ze strony nabywców nie tylko z zajmowanego przez nas miejsca, lecz także wśród tych dalej położonych. Zapraszamy do oglądnięcia naszej strony w sieci uarchitekta. pl, tam szczegółowo możecie zapoznać się z udzielanymi przez nas usługami. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych tak więc w każdej sytuacji dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów, którzy dostają od nas nowoczesne oraz klasyczne projekty domów. Wystarczy jedynie, iż opowiecie naszym specjalistom o swoich wymaganiach a my rozpoczniemy tworzenie projektu. Projekt ma możliwość być kilkakrotnie modyfikowany, w momencie gdy coś Wam się w tej wersji nie będzie podobało. Zachęcamy Was do przejrzenia wszystkich projektów znajdujących się na naszej stronie, dzięki czemu uda Tobie się odnaleźć bardzo dobrą inspirację dla siebie. Jeżeli nie, to nic. Stworzymy wspólnie projekt Waszego wspaniałego lokalu mieszkalnego

  Termin dodania: 14 01 2020 · szczegóły wpisu »
 • Ogrody Toruń »

  Elegancki ogród doskonale podkreśla urodę domu. Precyzyjnie dopasowane rośliny, zmysłowy zapach kwiatów i estetyczne elementy dekoracyjne tworzą wprost bajeczną atmosferę w przydomowych ogrodach. Spędzanie czasu na świeżym powietrzu poprawia koncentrację, wzmaga kreatywne myślenie i idealnie oddziaływuje na dobre samopoczucie i kondycję fizyczną. Wiedząc jak ogromny wpływ ma na nas natura, nasza firma zajmuje się projektowaniem i zakładaniem przestrzeni ogrodowych, w których po prostu poczujesz się lepiej.
  Nasi projektanci potrafią zadbać o potrzeby naszych Klientów. Tworzą mniej i bardziej wymagające kompozycje ogrodów, uwzględniając w nich osobowość i usposobienie Klientów. Doskonale łączą ogrodnicze tradycje z nowoczesnym wyposażeniem, tworząc unikatowe aranżacje, które trafiają w zróżnicowane preferencje Klientów.
  Dla nas każde zlecenie jest bardzo ważne. W trakcie pierwszej wizyty u Klienta, dokładnie omawiamy Jego potrzeby i dokładnie analizujemy teren działki, aby precyzyjnie dobrać rośliny i zorganizować poszczególne sektory ogrodu. W fazie projektowej dbamy o adekwatny dobór stylu ogrodowego, a także o dopasowanie struktury krajobrazu do możliwości naszych Klientów. Potrafimy także zaprojektować instalację wodną i oświetlenie, wraz z elementami dekoracyjnymi w Państwa ogrodzie.
  W naszej pracy korzystamy z sprawdzonych urządzeń i innowacyjnych programów komputerowych. Bogato rozwinięta technologia umożliwi Państwu obejrzenie projektu w dowolnym momencie, na ekranach swoich komputerów. Nasze projekty wykonujemy w unikatowej technice 3D, która lepiej eksponuje nasze koncepcje.
  Po zakończonym etapie projektowania przechodzimy do wykonywania prac naziemnych, by stworzyć dla Państwa ogród idealny. Oprócz wykonywania usług projektowych, nasze przedsiębiorstwo, świadczy także usługi konserwacyjne, brukarskie i sprzątające, by zadbać o Państwa ogród wtedy, gdy Państwo nie mają na to wystarczającej ilości czasu.
  Zaletą naszego przedsiębiorstwa ogrodowego jest kompletność usług, profesjonalizm i kreatywność podczas tworzenia wyjątkowych projektów ogrodowych. Zwracamy szczególną uwage na to, by każdy ogród był przestrzenią po brzegi wypełnioną harmonią, spokojem i pięknem. Możemy stworzyć dla Państwa ogród o jaki marzycie.


  Harasimowicz projektowanie ogrodów
  ul. Leśna 11, 87-147 Łysomice /Torunia
  biuro@ogrod-swiatkamienia.com
  Tel/Fax: +48 (0) 56 6783 271
  tel. kom. 0608 862 217

  Termin dodania: 14 02 2016 · szczegóły wpisu »
 • KNX - majca technology - Nowy Sącz, Katowice, Kraków »

  Systemy inteligentnego budynku to komfort, bezpieczeństwo i oszczędność energii


  Inteligentny budynek:

  - integracja systemów w budynkach ? oświetlenie, ogrzewanie, klimatyzacja, monitoring, alarm, wideodomofon, rolety, żaluzje, markizy, napędy bram i drzwi garażowych
  - inteligentny dom nowy sącz, kraków, katowice
  - nowoczesne instalacje oświetlenia LED RGB - systemy zarządzania budynkiem BMS
  - automatyka bram, rolet, drzwi
  - elektryka nowy sącz


  Kompleksowa realizacja inwestycji:

  - projekt
  - montaż
  - doradztwo techniczne
  - programowanie i integracja systemów
  - serwis - sprzedaż
  - dobór urządzeń i osprzętu


  Systemy: KNX, Berker, Gira, Nexo, ABB

  Termin dodania: 09 02 2015 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Architekci

Architekci - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie