SEO

Badania marketingowe Podkategoria: Badania marketingowe

 • Promocja na facebook »

  FacebookNET to specjalistyczny marketing na Facebooku. Oferujemy prowadzenie skutecznej kampanii reklamej oraz dodatkowo powstawanie i prowadzenie firmowego fan page\'a na największym portalu społecznościowym na świecie. Reklama na Facebooku przewyższa wszystkie inne formy reklamy w globalnej sieci Internet. Może przybrać formę dyskusji, gier czy konkursów, dzięki czemu odróżnia się wysokim zainteresowaniem oraz dodatkowo skutecznością. Powierz prowadzenie kampanii reklamowej na Facebooku nam, a sprawimy, że włożony kapitał wzrośnie, a prowadzone funkcjonowania przyniosą ewidentny, wysoki profit. Prowadzenie fan page to stały proces, którego wynikiem jest zwiększenie zysku. Zdaj się na nasze wiedzę praktyczną i powierz prowadzenie FP, a zwiększymy Twój profit.

  Termin dodania: 29 07 2011 · szczegóły wpisu »
 • Promocja w wyszukiwarkach »

  Prowadzisz kampanię AdWords, natomiast nie przynosi ona oczekiwanych efektów? Poddaj własną kampanię fachowej optymalizacji! Dzięki temu zwiększy się dochód z inwestycji przy minimalizacji kosztów poniesionych w wyniku prowadzenia kampanii, w dodatku przybędzie Ludzie nowych kontrahentów! A ma możliwość jeszcze nie rozpocząłeś skutecznej kampanii AdWords, a chcesz, aby reklama Twojej firmy była widoczna w globalnej sieci Internet? Teraz bez problemu możesz zamówić profesjonalne stworzenie, optymalizację i prowadzenie kampanii AdWords za niewielkie pieniądze! Zgłoś się do nas, wypełniając formularz dostępny na stronie internetowej FastPPC lub zadzwoń. Z kampanią AdWords prowadzoną przez zespół specjalistów FastPPC, Twoja firma zyska kontrahentów, a co za tym idzie, pomnoży profity!

  Termin dodania: 18 08 2011 · szczegóły wpisu »
 • Ortlinghaus »

  Firma MultiMasz jest jedynym dystrybutorem na Polskę sprzęgieł i hamulców producentów TELCOMEC i PSP Pohony. Jej oferta jest odpowiedzią na wzrost zapotrzebowania na części do obrabiarek (np. osłon), które sprostałyby wymaganiom klienta w kwestii solidności, kosztów oraz czasu dowozu. Inne oferowane firmy to Ortlinghaus, Fumo, Heid, Stromag. Kompetentni doradcy mogą pomóc wybrać odpowiedni artykuł: nr tel. 62 79 15 100.

  Termin dodania: 12 03 2012 · szczegóły wpisu »
 • Tłumacz rosyjski »

  Wioletta Budynek ? tłumacz j rosyjskiego zdobyła tytuł magistra na kierunku filologii rosyjskiej UW, również skończyła studia podyplomowe i uzyskała mnóstwo dyplomów. Dzięki temu oferta firmy jest wielka i zaadaptowana indywidualnie pod klienta. Specjalista tłumaczy z rosyjskiego na polski lub odwrotnie. Wszelkie potrzebne informacje możemy odszukać w sieci na stronie internetowej: dictum-tlumaczenia.pl lub telefonicznie pod numerem: 501-358-320.

  Termin dodania: 10 04 2012 · szczegóły wpisu »
 • Telemarketing »

  Uprzejmie zapraszamy na witrynę przedsiębiorstwa o nazwie Contact Center. Przedsiębiorstwo Contact Center - uznawane jest za najbardziej solidną w Polsce firmą zajmującą się outsourcingiem call center. Posiadamy 10-letnie doświadczenie w sektorze call center oraz telesprzedaży i telemarketingu. Nasza praktyka pozwoliła nam na wykreowanie doskonale działających procedur dla sporej liczby zadowolonych klientów. Specjalizujemy się w takich obrębach outsourcingu jak: telesprzedaż, wsparcie sprzedaży, obsługa klienta. Świadczymy również taką usługę jak badania marketingowe jak też helpDesk.

  Termin dodania: 12 09 2011 · szczegóły wpisu »

Najnowsze tagi związane z podkategorią: Badania marketingowe

Badania marketingowe - nowa strona:

Adres:
pozycjonowanie